Memurlar.Net
Yazdırma Seçenekleri : Renkli Yazdır Siyah Beyaz Yazdır Resimleri Gizle
https://ilan.memurlar.net/ilan/4948/
Yazdırılma Tarihi : 09 Haziran 2023 Cuma 07:46

Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu işçi alım ilanı

Haber Tarihi : 14 Mart 2008 07:23
Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu işçi alım ilanı

Türkiye İş Kurumu Ankara-Çankaya Şube Müdürlüğünden :

Aşağıda belirtilen işyerine daimi statüde işçi alınacaktır.

Talebe durumu uyanların ilanın Resmi Gazete?de yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde, şahsen İşkur İl/ Şube Müdürlüğüne veya www.işkur.gov.tr. İnternet adresi üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

Sıra No Talebi Alan İl Kamu Kuruluşunun Adı Statü Meslek Adı İşgücü Sayısı Eğitim Durumu
1 Ankara Çankaya Şube Müdürlüğü Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü (Maksam-Ankara) Normal Metal İşleri Teknisyeni (Kaynakçı) 2 EML Teknik Lise Anadolu Meslek veya Çok Programlı Liselerin Metal İşleri Bölümünden mezun olmak.
2 Ankara Çankaya Şube Müdürlüğü Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü (Kırıkkale) Normal Elektrik Teknisyeni (Elektrikçi) 3 EML Teknik Lise Anadolu Meslek veya Çok Programlı Liselerin Elektrik Bölümünden mezun olmak.

Yukarıda Belirtilen Taleplere Başvuracak Adayların Dikkatine

- Talep şartlarına durumu uyan adayların ilanın Resmi Gazete?de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde 2004 veya 2006 KPSS P94, ?ten 60 ve üzerinde puan alanlar başvurabilecektir. Yanlış beyanda bulunarak nihai listelere girenler listelerden çıkarılarak, sıradan diğer kişiler nihai listelere eklenecektir. Yanlış beyandan kişiler sorumlu olacak, Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemeyecektir.

- Aynı işyerinin birden fazla talebinin ilan edilmesi halinde durumları talep şartlarına uyan müracaatçılar yalnızca bir talebe başvurabileceklerdir.

- Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alanlardan başlayarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde düzenlenecek olan Nihai listeler de yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

- Merkezi sınav uygulanmayacak kişiler (Önceliklilerden) durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgi ve belgelerle birlikte Türkiye İş Kurumu İl veya Şube Müdürlüklerine müracaat edeceklerdir. Müracaatta bulunan bu adaylar Kuruma kayıt tarih sırasına göre talebin iki katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını belirten açıklayıcı bilgi işçi isteğinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

- İşyerine isimleri bildirilen kişilere, sözlü sınav/mülakatın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.