Yorum Yap

Yorum yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

Yorumlar

edsel hangi kaçıncı bölgede ki kurumu yerleştin

hakan4579 arkadaşım sende teknisyensin. işkurdaki bilgilerini düzelt. inşaat teknisyenliğini seç ordan meslek olarak. ayarlarını yap. bende öyleyim ama ben yerleştim elektrik kurumundayım şimdi. işkurdaki bilgilerini ayarla. inşaat seç mezuniyet ve meslek. sonra başvur. hayırlısı olsun.

arkadaşlar bu önlisans mezunları ölsün gebersinler taş yesinler onlar okumak için debelenirken birileri onların harcından para kazansın. bu işler böyle. önlisans mezunlarına iş yok lisenin mastırı gibi düşünün bizim myo daki hocalarımız öyle derlerdi bize.

var kardeşim var hemde binlerce var ve binlercenin içinden biriside benim

doğru düzgün istek olmuyor çünkü DEVLET bizim işe girme yolumuzu tıkadı

DSİ alım yapmıyor

karayolları alım yapmıyor

TCDD yollar alım yapmıyor

kamu kurumları milyonda bir teknik eleman alıyor çünkü özelleştirme var

malesef bende şuanda taşeron denilen firmalrın birinde kamuya hizmet ediyorum ALLAH TÜM İŞSİZLERE yardım etsin birde meslek lisesi memleket meselesi

var tabi bir sürü yapı meslek lisesi var.bi tek sen okumadın o bölümü binlerce önlisans mezunu var merak etme

soylekı 2005 yılına kadar anadolu lısesı sevıyesınde mezun veren lıseler sımdı ıe degıstı meslek lıselerının yapısı

yahu benim anlamadığım bu ülkede inşaat teknisyeni kaldımıki teknisyen alımı yapılıyor.inşaat teknikerliğini biz boşunamı okuduk.bana türkiyede inşaat lisesi plan bir il varmı birisi söylesin lütfen.

ya arkadaşlar veya editörler ben yapı ressamlığı bölümü mezunuyum bizler bu tür ilanlara başvurabilirmiyiz aynı şekilde işkurun ilanlarında da durum böyle bizim bölümün hiç bir yerde alımı yok bu kadar saçmalık olmaması lazım aynı şekilde kpss tercih kılavuzunda da bu bölümün adı bile geçmiyo bizler neden okuduk bu bölümü ozaman anlamak mümkün değil.bizler inşaat teknisyeni sınıfına girmiyomuyuz yani bunu öğrenmek istiyorum.