Yorum Yap

Yorum yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

Yorumlar

üniversiteler özerk kurumlar olmamalı. personel alım yetkisi yök e verilmesi lazım
P3 83 puanla hala atanamadım. Ilana bir umut baktım. Bunların hiçbirinde vicdan yok.
isimlerini de yazsaydınız yanlarına. bu şekilde ilana çıkılmasına yetkililer nasıl göz yumuyor
Ben de CİMER'den YÖK'e yazdım, fakat böyle ne kadar daha devam edecek, buna bir dur diyen olacak mı acaba, şuanda bu böyle ise ve hiçkimseden çekinmiyorlarsa daha diyecek bir laf bulamıyorum. Bunun bir denetleme mekanizması yok mu!!!
Tepkinizi sandıkta da göstermelisiniz.
O kadar sertifikayı bir araya toplamaya kalksak süreç içerisinde başka bir sertifika çıkarırlar ve biz yine istenilen sertifikaya sahip olmadığımız için avucumuzu yalarız. O belgelere sahip olan adaylar muhtemelen 60'lı puanlarla o kadrolara yerleşecek. 80'li puan alan lisans mezunları ise inşaatlarda çalışmaya devam edecek.
Cimere şikayette bulundum....Artık insanların hakkına kimse girmesin. Üniversitelerin bu şekilde ilana çıkılmasına son verilsin artık yeter....
Cimere şikayet ettim
Ben Cimer'e yazdım, tepkiniz sadece burada kalmasın tepki vermedikçe torpilin fetvasını da verirler ilanınıda. LÜTFEN EN AZ CİMER'e yazın. Hukuki süreçten anlayan varsa dava edin.
Güvenlik Kamerası Kontrol Sistemi sertifikası nerede veriliyor bakın dönen dolabı hemen anlarsınız. Namuslu, dürüst ve gariban vatandaşların hakkının korunması adına artık bu tarz adrese teslim ilanlarda savcılık resen devreye girmelidir.
123