Yorum Yap

Yorum yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

Yorumlar

cimere şikayet sonucu gelen cevap "Üniversitemizce yayımlanan ilanda yer alan pozisyonlara ilişkin aranılan nitelikler, Üniversitemizin nitelikli ve tecrübeli personele olan ihtiyacı doğrultusunda mevzuata uygunluk çerçevesinde titizlikle hazırlanmıştır. " bunların elbet bir gün hesabı sorulacak.
Yine kişiye özel ilanlar .
Arkadaşlar gelen cevap merak edenler için: Üniversitemizce yayımlanan ilanda yer alan pozisyonlara ilişkin aranılan nitelikler, Üniversitemizin nitelikli ve tecrübeli personele olan ihtiyacı doğrultusunda mevzuata uygunluk çerçevesinde titizlikle hazırlanmıştır. Bu itibarla, ilanda yer alan pozisyonlar için ilgi yazınız eki şikayet başvurusunda belirtilen ithamlar asılsız ve mesnetsizdir.
Bu ne be gerçekden rezillik arkadaşlar herkes cimere yazsınn
Neden hiç ebe yok anlamıyorum biz hiç bir yerde iş bulamayacaksak neden ebelik bölümünü açtınız
Arkadaşlar ben bu ilan için CİMER üzerinden YÖK'e şikayette bulundum. Siz de şikayet edebilirsiniz. İyice bokunu çıkarttılar.
Alınacak kişilerin isimlerini yazmayı unutmuşlar sanırım
Att için okul hemşireliği ve iş yeri hemşireliği sertifikası isteniyor ne kadar ilginç
Yani ilana bari çıkmayın da insan ümitlenip de ilan açılmış diye ümitlenmesin. Alacağınızı el altından alın böyle ilanlara mı sinirlenip beddua edelim yoksa kendi derdimize mi yanalım diye düşünmeyelim. Boş boş konuşmayın diyen vatandaş umarım mecazi olarak bi şakadır!!! o cümle :/
Oldu olacak alacağınız kişilerin isimlerini de yazın da bari millet boşa okuyup liyakat sahibi olacam diyip sonra hakkımızı bize devletimiz verir diyerek herhangi bir ümide kapılmasınlar. Memurlar net olarak bu durumu haberleştirmek de sizin vazifenizdir. Tabi korkmuyorsanız.
12