Yorum Yap

Yorum yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

Yorumlar

Tügva ve Sadat , devlette kritik görevlere kimin gireceğini belirliyor. Fetö gitti bunlar geldi değişen hiç bir şey yok, hiç bir ders almamışlar.
Alınacak torpilli AKP liler şimdiden bellidir.
Bunun olacağına inanıyor musun?
geliyor 2 .altın nesil tügva lılar.
vicdanlı, merhametli, adaleti her birey için gözeten, her şeyden önce Allah'tan hakiki manada korkan kişilerin seçilmesi dileğiyle.
neden sadece ankara istanbul ve izmirde sınav yapılıyor.
Yeni Hakim Savcıları bırakın Eskiler bile kanunlardan bi haber Hakim Savcı alana kadar Hakim Savcıları yeniden eğitime alsalar özellikle idari yargı Verdikleri kararlardan sorumlu olsalar daha iyi olur Yoksa bin değil yüz bin Hakim alınsa boş
Ülkemizde düz memurdan çok hakim savcı alıyoruz. Ama gene de adalete hasretiz
Hukuk Fakültesinden Mezun Memurlar, kendi kamu kurumlarının hukuk birimlerinde Avukatlık Stajını yapmak için Cumhurbaşkanının 3 Mart 2021 de açıkladığı İnsan Hakları Eylem Planında ve Adalet Bakanlığının 31 Nisan 2021 deki Eylem Planının Uygulama Takviminde 6 ay içinde yapılacak reformlardan biri olarak ifade edilen(bu arada 6 ay doldu) "Faaliyet 2.6.j. Bir mesleği icra ederken aynı zamanda avukatlık stajı yapılabilmesine imkan sağlanacaktır" sözünün hayata geçirilmesini bekliyoruz.
GEN SORU: Adalet Bakanı Abdülhamit Güle Sormak İstiyorum Acaba Adalet Bakanlığı Bu Hakimlik Savcılık Sınavına Katılan Adaylardan Aldığı Yüksek Miktardaki Sınav Ücretlerini Mezaramı Götürecek Kefenin Cebi Yok Bunu Unutmayın