Yorum Yap

Yorum yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

Yorumlar

KPSS siz uzman heralde ülke tarihinde ilktir. akp döneminde yaşanmıştır.
troll alacaklar ne kpss si :)))
Her gün kpss puanı ile alım yapan kurumların ilanı geliyor. Yazmışlar kpss puanı niye almıyorlar bilmem ne. Bir sürü ilan var kpss puanı git onlara başvur tövbe Allah'ım yaa . 30 kişi 3 sınavdan geçerek alınacak ona dert oldu
Bütün kamu kurumları kendi sonavını yapıp ona göre alım yapsa keşke
Rezalet! Yine şeffaflıktan uzak, yandaşları atamanın yolunu bulmuşlar. Bizim genel kültür ve genel yetenek bilgilerimizi KPSS ölçtü zaten. Niçin Kpss'yi ön eleme için tercih etmeyip hem zamandan hem paradan tasarruf etmiyorlar? Üstelik YDS şartı bile yok. Biz o sınavlara hobi olsun diye mi hazırlanıp tonla para harcadık, emek verdik? Kendi yandaşlarını almak istedikleri için ve yandaşlarının Kpss-Yds puanı düşük olduğu için bu yolu denediklerine eminim. Biz bunu bile bile yine şansımızı denemek istersek 125 tl vereceğiz, öyle mi? Çünkü enayiyiz, biliyorlar ki yine veririz. Umarım bir gün bu haksızlıkların hesabı sorulur, bu liyakatsiz düzen son bulur. Vallahi dayanacak gücüm kalmadı Allah hepsini ıslah etsin. Başvuru yapacak arkadaşlara başarılar diliyorum. Siz yine de umudunuzu kaybetmeyin arkadaşlar.
ne kadar uzucu bir ilan. kpss sartı yok bir sürü bolum basvurma hakkı var ve basvuru ücretli. kpss ye giriş bile ücretliyken buna ne gerek var? ne kadar cok para toplanır ama sadece otuz kişi alınır. üzücü.
Alan sınavında ne soruluyor bilen yok mu
Tüm aşamalar Ankara da olacak
Keşke bütün kamu kurumları kendi sınavını kpss istemeden bu şekilde kendisi yapsa çünkü kpss gereksiz stres ve vakit kaybı. Zaten netice itibariyle kpss şartı isteyenler kurumların birçoğu da kpss + yazılı sınav + sözlü sınav şeklinde oluyor. Aslında kpss süreci uzatmaktan başka bir şey değil.Tabi bu yazdıklarım A grubu kariyer meslekler için geçerli.
evet.
123