Yorum Yap

Yorum yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

Yorumlar

Bi eksiklik var galiba yoksa türkçe adı altında mi kabul edilmiş
Niye türk dili ve edebiyatı yok
o belediyeyi AK parti yönetiyor kardeş hangi çağ da yaşıyorsun.
evet,önlisans işçi sağlıgı ve güvenliği bölümü mezunu değilseniz başvuramazsınız.yoksa alım şu mühendislik mezunu c sınıfı sertifikası şartı koyarak ilana çıkarlardı.zaten ilan alım puan türüne bakarsan kpssp3 yani önlisans sınavı siz mühendis iseniz başka puan türünden sınav puanunuz var dememkki zaten başvuru hakkın yok..felevki müh olmadan önlisans olarak sınava girdiniz ve sonra müh oldunuz yani o puan türünüz olsa bile alımda önlisans mezun bölümlerinden değilsen yine başvuru yapamazsın
Kesin biliyor musunuz?
hayır yapamazsınız
Zabıta kadrosuna veya VKHI kadrosuna başvurmak için iş sağlığı ve güvenliği bölümü mezunu şartına C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği sertifikasına sahip bir müh. Başvuru yapabilir mi acaba? Bizde sertifikayı almak için hem örgün hem uzaktan eğitim gördük hem de ösym nin yaptığı sınavdan geçtik , kabul edilir mi acaba ? Nerden öğrenebilirim?
İş sağlığı ve güvenliği bölümü şartı için , C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği sertifikasına sahip bir mühendislik mezunu başvuru yapanilir mi? Bizde iş sağlığı ve güvenliği hem örgün hem uzaktan eğitimlerini aldık? Acaba kabul edilir mi ?
Kimlik fotoposinin aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi diyor. Yani sadece fotokopi yetiyor mu arkadaşlar? Aslını gormeden onaylayamazlar bu seferde fotokopisini gonderdiniz diye basvuruyu kabul etmeme durumları olabilir mi. Malum belediye bunlar.
neyine helal olsun arkadaş..belediyenin üzerindeki kürtçe yazıyı görmüyormusun adamlar ayrı bir devletin temellerini atmışlar ülkemizde siz daha yok bölümdü yok şuydu..sanki sizlerimi alacaklar hdpkk lı olmayan bu belediyelere giremez..görmüyormusunuz..herkes ekmeğinin derdine düşmüş vatan elden gidiyor kimsenin umrunda değil..kimse bu resim için ne tepki vermiş ne yorum yapmış
123