Yorum Yap

Yorum yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

Yorumlar

internet ortamında tarayıcı ile gönderebilirsiniz
Aile hekiminden de alınabilir. elle de doldurabilirsiniz google de örnekleri var..
----''Görevini yerine getirmesine engel olmadığına dair beyan'' dediği dilekçe gibi bir sey mi yoksa kurumdan alınmış sağlık raporu mu oluyor? ----Başvuruyu internetten yapabilcek miyiz?
Başvuruları internet ortamından yapabiliyor muyuz yoksa istenilen belgeleri posta yoluyla mı göndermek gerekiyor tam anlamadım o kısmı ?
O zaman işte alan puanları da kabul edilsin. Sınavı her yıl oluyor zaten. İİBF için konuşursak genel kültür genel yetenek mi önemli, Hukuk iktisat maliye muhasebe mi önemli. Takdir edersin ki memuriyet için Alan bilgisi daha önemli. O yüzden diyorum ki İibf için sadece P3 değil, P48 vb puanlar da kabul olmalı.
Bence edilmemesi gerekiyor zaten. Bu işin kuralı bu arkadaşım herkes buna göre hazırlanıyor sınava. Çiftli yıllar geçerli insanlar buna göre hayatını yönlendiriyor sen 2019 neden olmuyor diyorsunda o zaman 2 yıl geçerliliğin ne anlamı kaldı? Haksızlık olur bu
Bazı kurumlar neden 2019 puanını da kabul ediyor o zaman? Ayrıca girilen sınav açısından fark var mı? Tek yıl olunca daha mı kolay soruluyor sanki. Ki herşeyi bi kenara bırakalım bence sadece P3 istemeleri bile saçmalık. Alan puanları da kabul olmalı.
Arkadaşlar 2019 puanı yani tekli yıllar alan için geçerli. Çiftli yıl puanları merkezi atama, açıktan alımlar için kullanılıyor. Zaten 2019 geçerli olsa haksızlık olur 2018 de girenlere
Siyaset bilimi ve kamu yönetimi bölümü mezunları başvuru yapamaz mı?
Hayırlı olsun
123