Yorum Yap

Yorum yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

Yorumlar

yav hepinizin yorumunu okudum hep aynı akla hizmet etmişsiniz yaa.ne yani ilköğretim mezununa iş imkanı tanımışlarsa kötümü yapmışlar varsın tanısınlar varsın ceksinler kuralarını.beni kapsamaz yani kendim için yazmıyom bunu ama yazık belki bi umut doğacak belki bi şans gülecek.zaten gülecek olsaydı bu ilan biraz daha erken ortaya çıkardı.ön planda tutulurdu.hep üni.mezunu hep lise mezunu olacak değil ya birazda şaşırtıcı olsunlar.herkes kendi alanında işin olmadığını düşünmüş kendilerini düşünmeyenlere de düşünmeden neler yazmışlar.menfaatçi dünyanın menfaatçi ziyaretçileri nolacakk..

ya arkadaşlar ben yeni duydum ilk ögretim mezunları için son bir kez daha kpss sınav hakkı tanıyacaklarmış bu konu ile bir bilgisi olan varmı?

biliyorsunuz şu anda ilkokul mezunlarının kpps ye girildiğini duymadım o yüzden bu işçi alımının ne kadar doğru bir şekilde alınacaklarını varın siz düşünün

ilgimin dışında ama gerçekten artık çok komik olmaya başladıler yani olur şey değil...

merhaba arkadaşlar.. bu şekilde mümkün daimi statüde işçi alamazlar..Alsalar dahi ilgilenen arkadaşlar şikayette bulunsun evrakta sahtecilik yaparlarasa anca aabilirler..KPPS puanı olmadan hiçbir yere bu statüde yerleştirme yapılamaz...Çalışma ekonomisti olarak ben bunu söylüyorum..

çekilişi belediyemi yapacak yoksa iş kurmu çekecek belediye çekecekse noter huzurundamı çekecek

ya bırakın ya adam kayırmanın,torpilin,açıkçası alınacak kişilerin belli olduğu başka bir ilan yoktur bu ilan sayfasında herhalde.kura ile alım yapacaklar sanki sayısal loto oynuyorlar.bukadar olmaz çok yazık ya çok yazık.