Yorum Yap

Yorum yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

Yorumlar

yeni bir baş vuruyu nereye yapacagız yenı alım nasıl olacak neredn baş vuru yapacagız önlısans mezunuyum kpps önlısans dan 65 aldım yaş sorunu var 40 yaş olsun .
önlısans mezunuyum ve yaşım 39 yaş sınır 40 çekılsın kpss önlısans 2018 den 65 aldım 60puanlık yere bile yaş yuzunden dolayı atanamıyorum bu haksızlık mılyonlarca insan işsiz mı kalsın magduruz duyun sesimizi
çok dogru haklısın aynen öyle
35 yaşından büyük insanlar ne yapacak bu ülkede resmen işsizliğe mahkum ediyorsunuz bizleri yazık , ne yapsın 35 yaşından büyükler neden böyle bir şart var bu insanlar ekmek yiyemeyecek mi bu ülkede yazık.
Sınava katılıp katılamadığımız sms ile mi bilgilendirilecek ki öyle yazıyordu ama bana mesaj falan gelmedi bari katılamadınız diye de bilgilendirselerdi.
"2018/1 personel alımına yanlış T.C. kimlik numarası beyan ederek başvuru yapan adaylar ile ilanda belirtilen şartları taşımadığı halde sınav ücreti yatıranlardan başvuru yapamayanların sınav ücretleri iade edilecektir. Sınav ücretlerinin iade sürecine ilişkin duyuru en kısa sürede sitemizde yayınlanacaktır.'' yazıyor
http://ik.ptt.gov.tr/20181-personel-alimi-iade-ucret/
Maalesef gişedeki memurların dilekçeden haberi yok,şefleri de yarım yamalak biliyor. İk.ptt.gov.tr de link yayınlamışlar.iade süreci ile ilgili bilgilendirme yapılacakmış.Bu arada dekontunuzu kaybetmeyin.
Ptt genel merkeze gidipte dilekçe yazan varmı ben gittim öyle bişey yok diyorlar bu konuyla ilgili daire başkanlığı farklı bizimle ilgili değil diyorlar.
Parasını yatırıp,bölümü olmadığı için başvuru yapamayan arkadaşlar,bence yarın en yakın pttye gidip dilekçe yazın para iadesi isteyin çünkü kılavuzda belirtmişler.Ama başvuru yaptıysanız yalan beyana girdiği için vermezler, ben öyle anladım yazılandan.İnşallah iade edilir.
1234567»