Yorum Yap

Yorum yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

Yorumlar

MEB bu ugulamayı mühendislik ya da veterinerlik vb. gibi ünvanlarla öğretmen olarak çalışanlara da yapsa eşit olduğunu görebiliriz.
Zamanında ilkokul öğretmenlerine böyle bir düzenleme yapılmış, yok denecek kadar az oldukları için ne kimsenin haberi var ne duyuyor.
Öyle bir şey yok arkadaşım.
çaliş kardeşim çaliş oturupağlama oradaunıversıte orada sınav
10 saat çalişmaıznı var
hem öğretmen hem mühendis ama atama olmuyor...
ücretli ögretmendir
nazar etme nolur çalış senin de olur.
Devlet memuru öğretmen nasıl serbest avukatlık yapabiliyor? Bu memurun ticaret yasağına girmez mi? Benim de avukatlık ruhsatım var ben de yapayım o zaman.
Bir gün öğretmen aşkıyla tutuşan bir genç in ekmeğini diğer gün ise avukat olmak için çırpınan bir başka genç in hayallerini ve ekmeğini çalıyor desek daha doğru olur. Bir ip te iki cambazlığı yürütmekte. Cebine de iyi mangır girmekte. Halbuki iş bulamayan gençler intihar etmekte. Sonra AK P ye vururlar torpil yapıyorsunuz diye. Bazen de solculara hak vermemek elde değil. Bir AK P üyesi olarak ben böyle iş yürütenleri ve izin verenleri tasvip etmiyorum. Benim ev de üç tane üniversite mezunu olsun veya olmasın genç bana bakarken bir insanın iki kere maaş alması hiç adaletli değil. AK P iş bankasını sorgulayacağına oradan buradan sözde ek yaptırdığı insanları sorgulasın tabi sadece AK P değil diğer partilerde sorgulasın. İş bankası gibi kurumlar da partilere cukka aktarmasın. İlk defa partimi yermekteyim. Bu tür fazla paralarla ya hazine kuvvetlendirilsin ya da fakir fukaraya veya işsizlere daha çok kaynak aktarılsın
12