Yorum Yap

Yorum yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

Yorumlar

sözlü sınava katılacakların listesi ne zaman açıklanacak bilen var mı arkadaşlar.

Programcı ve çözümleyici unvanları eninde sonunda teknik hizmetler sınıfına alınacak.Ayrıca çoğu kurumda çözümleyici direkt olarak şube müdürlüğü sınavına girebiliyor.İçişleri bakanlığıda kurum idari kurul toplantısı kararı ile yönetmeliğini bu yönde değiştirecek.

karamita kardeş 2010 istemesinin nedeni atamanın kpss-b grubu bünyesinde olması. en son b grubu atamalar 2010 yılı puanlarıyla yapılabildiğinden bu şart koyulmuş. temmuzdan sonra 2010 tamamen geçersiz olup 2012 yılı puanları kullanılacaktır. (2011 yılı puanlarıyla sadece a grubu kadrolara başvurabilirsiniz)

gözde25 kardeşim maalesef işletmenlik sertifikasıyla programcılığa başvuru yapılamıyor. meb bunun için ayrıca sertifika veriyor ve konuları oldukça farklı. kolay gelsin

mühendislik maaşlarını bilen var mı arkadaşlar?

arkadaşlar 2010 neden istiyor

merhabalar sayın memurlar.net yetkileri.

öncelikle böyle faydalı bir hizmette bulunduğunuz için teşekkür ediyorum...

benim şöyle bir sorum olacaktı. ben şu tekstil mühendisliği 4.sınıf öğrencisiyim. mezun olduktan sonra devlet bünyesinde iş imkanım nedir? kendi alanımdan olmasa da alan dışı yerleşme şansım var mı, varsa ne gibi bölümlere yerleşebilirim acaba? yardımcı olursanız sevinirim. cevaplarınızı bekliyorum. tekrar teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

ya lütfen benim için çok öenmli bir baba yiğit yokmu şu türkiye de sorumu cevaplayacak matematik mühendislerinin ne suçu var bilgisayar mühedisinden kat kat üstün ama alımlarda yok.

günaydın arkadaşlar size birkaç sorum olacak lütfen bilgilendirin. matematik mühendisliği mezunu başvurabiliyormu ve mühendis alımı için kpds gerekmiyor değilmi? başka devlette matematik mühendisi alan kurum varmı? sorular zor değildir umarım hoşçakalın.

arkadaşlar merhaba,

bilgisayar işletmenliği sertifikam var acaba programcılık için başvurabilir miyim?

123