philosopher_ 17 Kasım 2020 12:42
Bugün 17 Kasım. İlana göre 18. Kasım'da sınav yapılacak ama hala 3., 4. ve 5. sıradaki ilanların ön değerlendirmeleri yayınlanmadı. Yetmemiş gibi ne Marmara Üniversitesi çağrı merkezine ne de Personel DaireBaşkanlığı'na telefonla ulaşmak mümkün değil. Resmen kapatmışlar hatları bakmıyorlar. Yani başvuru belgeleri ulaştı mıi değerlendirme sonucu nedir, sürecin neden aksadığına, nasıl çözüleceğine dair en ufak bir bilgi almak mümkün değil. Ve bu "üniversite", "Kamu Personeli Özelinde İletişim ve Diyalog Eğitimi", "Bir İletişim Aracı Olarak Resmi Yazışmalar" eğitimleri veriyor. Acaba kime? Kendi hocalarına, memurlarına ise gayet isabetli ama geç kalınmış bir eğitim. Yoksa tam bir saçmalık
Şikayet Et
akademisevdalısı 12 Kasım 2020 18:14
3. ve 4. ilan şartları aynı olup, ilanlara alınacak kişi sayısı bile belli değilken başvuracak kişilerin nasıl tercih yapmalarını bekliyorlar? Kişilerin mağdur olmaması için ilanın bir an önce düzeltilmesi gerekmektedir.
Şikayet Et
İnciristan 12 Kasım 2020 16:20
YÖK'ün bu tür ilanlara el atması gerekiyor. 3. ve 4. sıradaki öğretim görevlisi ilanlarının başvuru şartları birebir aynı. Resmen kumar oynamamızı istiyorlar. Madem ilan şartları aynı, işin doğrusu kadro sayısı 2 olarak çıkılır ve ilk 20 kişi ön değerlendirmeye girer. Böyle aynı şartlara sahip ilanın ayrı ayrı verilmesi işin içinde başka şeyler olduğunu gösteriyor. Bu tür adaletsizliklere dur denilmesi gerekir. Neredesin Adalet?
Şikayet Et
osman46dr 10 Kasım 2020 10:31
İlan her yönüyle dökülüyor. İlandaki kadrolara alınacak araştırma ve öğretim görevlilerinin sayısı belli değil. Kadroya bir kişi mi alınacak beş kişi mi alınacak belli değil. Koskoca Marmara Üniversitesinde İdare Hukukçusu yok mu? İmdat!
Şikayet Et
osman46dr 09 Kasım 2020 14:15
ilanda 3. ve 4. sıradaki ilanların özel şartları aynı. Bu durum ilanın iptalini gerektirir.
Şikayet Et