Miltonkeynes 22 Kasım 2017 23:04
Yazili sinava dair hatirladiginiz soru var mı? Sadece örnek teşkil etmesini istiyorum. Çünkü hiç bir yerde örnek soru bulamadım. Konu kapsamı çok geniş falat nasıl bir sınava gireceğim konusunda bilgim yok. Detaya çok iniliyor mu, siz sadece kanundan mı çalıştınız 1.oturum derslerini?
Şikayet Et
Cafercolakk 21 Ekim 2017 01:00
Tahminim 89 gibi kapatır. Böyle bir tahminde bulunmamın sebebi başvuru puanının çeşitli olması.
Şikayet Et
Hkşjoj 30 Eylül 2017 15:43
Kaçla kapatır sınava giriş tahmin eden war mı
Şikayet Et
İDEAL-86 25 Eylül 2017 08:40
yazımı iyi okumamışsınız.ben yazımda,tartaklanma olayını bir müfettiş yardımcısından duyduğumu yazdım çünkü.kulaktan dolma değil yani bizzat kendisinden duydum.eğer bana yalan söylediyse o onun edepsizliği.ben bir muhasebe biriminde çalışıyorum.o müf.yrd. bir gün bize geldi,yolluk avansı istediğini söyledi,ben de onun avans işlemini yaptım.o sırada sohbet ettik.arada tartaklandıklarını,hatta telefonla bir keresinde tehdit aldığını ve bunu bakanlığa bildirdiğinde umursanmadığını anlattı.belki doğru belki yalan söylüyordur bilemem.eğer yalansa bu,görün işte meslektaşınızı!.
Şikayet Et
muzzip 24 Eylül 2017 00:53
Sabah 9 aksam 4 hem de merkezde hem de kurulda ne is yaptigi belli olmayan duz memurdan hallice hic teftise cikmayan adamlar bile baska kurumlarin uzman yardimciliklarina gecis yapiyorsa, mufettis hababam teftis yapip da adam yerine konulmuyorsa, herkes bir kurumdan kacmaya calisiyorsa, baska kurumlarin mufettisliklerine naklen atama sinaviyla gecis yapiyorsa/yaptiysa, koridorlarda kimse kimsenin yuzune adamcilik/kayirmaciliktan dolayi bakamiyorsa, bir mufettis 12 ayda yalnizca hafta sonlari ve 10 mesai gunu evini gorebiliyorken baska bir mufettis sadece hovardalik yapmaya sadece antalyaya gidiyorsa, bu kurumda calisma barisindan soz edilemez. Calisma barisini saglamak olan mufettislerin de sahada calisma barisini saglamasi beklenemez.
Şikayet Et
horsemen 23 Eylül 2017 16:08
Nereden cıkarıyorsunuz dayak?..42 yaşında müfettiş yardımcısı ?...arayıp sorsanız ya bir müfettişe böyle kulaktan dolma bilgilerler..enteresansınız.
Şikayet Et
Hkşjoj 21 Eylül 2017 21:36
Helal
Şikayet Et
plt82 21 Eylül 2017 18:21
Kimsenin dayak yediği yok. Çok nadirdir sürtüşme tartışma...meslek güzel ama istanbul grup hariç diğer gruplarda çok gezersiniz ( 9 10 ay). Bi çok yer görür bi çok insanla tanışırsınız.yeri gelir hiltonda yeri gelir misafirhanede kalırsınız. Atama sıkıntısıda çözülür 3 4 seneye..
Şikayet Et
İDEAL-86 21 Eylül 2017 17:02
ucunda işyeri sahiplerinden dayak yemek olsa bile bu sınava başvuracağım.:-)sorduğum soruyu görüp de cevap yazmayan üstatlara teşekkür ediyorum.arkanızda durmayanlar utansın.kaliteli bir meslek.güzel bir işiniz var.sizin yerinizde olmak isteyen ben de dahil çok kişi var burada.8 yıl yardımcı kalınacaksa da kalırım.sonuçta müfettiş yardımcısısın yani,şoför muavinliği değil bu..birçok unvandan iyidir. yarışmacı arkadaşlara da başarılar diliyorum.
Şikayet Et
Hkşjoj 21 Eylül 2017 15:15
Artık yorum yapmak yerine girebilenlee ders calıssa ne atıp tutuyorsunuz bilgi değil insanların girmemesi için uğrasıyorsunuz isteyen istediğini yapsın bırakın
Şikayet Et
123