ADNADM01 03 Mart 2014 12:40

beklenen an geldi arkadaşlar 5-10 mart arasında saglık bakanlıgından tercihlerinizi yapabilirsiniz. 5 martta kitapçık yayınlanacak. haydi hayırlı olsun

Şikayet Et
tokathems 26 Şubat 2014 11:42

Ben 79 puanla cumhuriyet üniversitesine hemşire olarak atandim kadrolu şekilde ve hayatimin hatasini yaptim hastaneyi sitesinede resimlerle gayet güzel göstermişler cafcafli ama içi tam bir felaket 6 sar 4 er kişilik odalar her servis de ortak bir hasta tuvaletleri fizik ortam berbat yani calisma saatleri de çok kotu haftada 56 saat calisip nöbetler tek geçiyor hemen hemen her gece arrest ve eks . inanin gece nöbetleri dogrudurust oturamiyosn verdikleri ücrette devletle kkıyaslanamaz ilk aylarda iyi rakamlar vardi simdi hastane batti diye performans yok 2.400 ele gecen toplam para kisacasi ben ve benim gibi ayni hatayi yapan arkadaşlar gitmek için can atiyoryz yuksek puanlar sakin gelmesn çok yazik olur.

Şikayet Et
fethiye kaplan 25 Şubat 2014 01:37

ebe alınınca suçmu işleniyor acaba.ya nieye ebe alımı yok niye.sebep ne anlamıyorum.ebe ile hemşirenin öğrenim hayatları boyunca gördükleri dersler aynıydı sınavları dahi ortak yapılırdı.ama nedense alımlara gelince maliye bakanlığı hemşire alımına onay veriyor ebe alımına onay vermiyor.biz ebeler üvey evlatmıyız

Şikayet Et
''hayata küsmüş'' 25 Şubat 2014 01:16

ebe olmakla anlaşılan günah işledik.çünkü ebelrin kıymeti bu ülkede bilinmiyor.ebeliği okuduğum gün ölseydim keşke ya.neden anlamıyorlar ebede bir hemşirenin görevini rahatlıkla yapabilir.benim bildiğim bu ebelerle ilgili kanunda da vardır.artık maliye bakanlığı bu duruma bir el atsa iyi olur.

Şikayet Et
aporon 23 Şubat 2014 09:57

arkadaşlar yazdıklarımın hiçbiri yanlış değil bana inanmayan olursa gelsin hastaneye kendi gözü ile görsün hemşirelerle konuşsun baş vursun. ben buraya gelip pişman olan bi çok insan tanıdığım için söyledim bunları. diğer arkadaşlarında dediği gibi herşey nasip kısmet.

Şikayet Et
EmrEmine 23 Şubat 2014 09:21

1 buçuk senedir ortaöğretim alacağız diye beni oyalayıp duruyorlar sözlerini ne kadar tuttuklarını ben görmüş oldum geçen sene bu zamanlar alıma çıkacağız dediler ve ertesi sene Eylül'de çıktılar orda çalıştığıma dair bi belge bile vermediler ki başka bi hastaneye başvurum kabul edilsin o kadar emek verdik o hastaneye ama yazık oldu ve şimdi de sadece lisans alıyorlar diyecek bişey bulamıyorum.

Şikayet Et
ADNADM01 22 Şubat 2014 22:08

Göreceli tabikide arkadaşlar

Şikayet Et
kurucay 22 Şubat 2014 20:34

arkadaşlar yorumları okuyunca yazma gereksinimi hissettim.bende sivaslıyım ve 10 yıldır kamuda memur olarak görev yapıyorum bu ilana başvuracak falanda değilim kulaktan dolma bilgilerle karamsarlığa kapılıp başvuru yapmamazlık yapmayın herkes nasibini yer yüksek puanlar başvurmasın,düşük puanlar başvurmasın bu nasıl bi zihniyettir anlamadım mantıklı bir açıklması yok,sivas'da üniversite kampüsde çok güzel bir yer başvuracak arkadaşlara şimdiden başarılar diliyorum.

Şikayet Et
Yiğidom58 22 Şubat 2014 14:41

Öncelikle herkesin nasip kismeti neyse o olur, kimse kimseyi buradan yanlış yönlendirmesin...özellikle bu memlekette yaşayıpta, memleketi karalamasınlar hele apron hem eşim çalışıyor hemde ben başvuracam diyosun niye üniversiteyi kötülüyosun, performansları bunca aydır tıkır tıkır alınca sıkıntı yok bi ay gecikti diye niye herkese açık bu ortamda insanların kötü düşünmesine ortam hazırlıyorsun, hatırlarsan son bir yılda 100 e yakın insan alındı el insaf kadro geldikçede alım yapılacakmış, başvuracaklar herşey nasip kısmetdir,

Şikayet Et
ADNADM01 22 Şubat 2014 11:05

aporona katılıyorum .ben baş hemşirelikle görüşmüştüm ocak ayında normalde ocagın sonuna dogru açacagız ilanı demişlerdi nedense şubat oldu .

Sayıya gelecek olursak bende çok şaşırdım açtıkları sayıya çünkü bana tahminen 30 40 kişi açıgımız var o civarda açarız demişlerdi ne hikmetse 15 kişi açmışlar

Şikayet Et
123