Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü mühendis alım ilanı

İlan Giriş : 10 Ağustos 2009 09:11, Son Güncelleme : 29 Mart 2018 02:14
Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü mühendis alım ilanı

Türkiye İş Kurumu Beyoğlu Şube Müdürlüğünden :

Aşağıda belirtilen işyerine Daimi İşçi alınacaktır.

Sıra No Talebi Alan İl Kamu Kuruluşunun Adı Meslek Adı İşgücü Sayısı Eğitim Durumu Aranılan Diğer Nitelikler
2 BEYOĞLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ KIYI EMNİYETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 2.MÜHENDİS 3 Denizcilik Fakültesi, Denizcilik Yüksekokulu, Yüksek Denizcilik Okulu, Deniz Harp Okulu ve Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Denizcilikle ilgili Fakültelerinin Makine, Gemi İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Gemi Makinaları İşletme Mühendisliği, bölümlerinden birinden veya eş değerliliği Yüksek Öğrenim Kurulunca kabul edilen benzeri yurt dışı okullardan mezun olmak. * Asgari Uzakyol 2.Mühendis yeterliliğine haiz olmak. * Asgari Uzakyol 2.Mühendis yeterliliği ile en az 1 yıl deniz hizmeti bulunmak.

Yukarıda Belirtilen Taleplere Başvuracak Adayların Dikkatine;

* 2008 KPSS?ye giren adayların talep şartlarına durumu uymak koşuluyla (Lisans Mezunlarında KPSS-P3 puan türünde 60 ve üzeri puan alanlar), ilanın Resmi Gazete?de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlüklerine şahsen müracaat ederek başvuru yapabilecekleri gibi http://www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden de başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

* Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alan adaylardan başlayarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde nihai liste oluşturulacak olup, işçi talebinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna isim ve adresleri bildirilecektir.

* Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgi ve belgeleri Türkiye İş Kurumu İl veya Şube Müdürlüklerine beyan edeceklerdir. Müracaatta bulunan adaylar kuruma kayıt tarihi sırasına göre talebin iki katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını belirten açıklayıcı bilgi işçi isteğinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

* İşyerine isimleri bildirilen kişilere sözlü sınav/mülakatın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.