Kemerköy Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş.işçi alım ilanı

İlan Giriş : 29 Temmuz 2009 10:17, Son Güncelleme : 29 Mart 2018 02:14
Kemerköy Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş.işçi alım ilanı

Türkiye İş Kurumu Muğla İl Müdürlüğünden:

Aşağıda belirtilen İşyerine DAİMÎ STATÜDE İŞÇİ Alınacaktır.

Talebe durumu uyanların ilanın Resmi Gazete'de yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde, şahsen İşkur İl/ Şube Müdürlüklerine veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

Talebi Alan il Kamu Kuruluşunun Adı Meslek Adı İşgücü Sayısı Statü Eğitim Durumu Okul Bölümü Aranan Diğer Nitelikler
Muğla Kemerköy Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş. Milas Bilgisayar Teknisyeni 1 Normal Endüstri Meslek Lisesi-Teknik Lise-Anadolu Teknik Lisesi-Anadolu Meslek Lisesi-Çok Programlı Lise Bilgisayar, bilgisayar donanım veya bilişim teknolojileri alanı Bilgisayarla ilgili teknik servis, bakım onarım. donanım bölümü mezunu olmak veya M.E.B . onaylı bakım-onarım kursu sertifikası sahibi olmak
Muğla Kemerköy Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş. Milas Tesviyeci 4 Normal Endüstri Meslek Lisesi-Teknik Lise -Anadolu Teknik Lisesi- Anadolu Meslek Lisesi- Çok Programlı Lise Torna-Tesviye bölümü 2 yıl torna-tesviye teknisyeni(tesviyeci) olarak çalıştığını yazı ile belgelemek
Muğla Kemerköy Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş. Milas Metal İşleri Teknisyeni 4 Normal Endüstri Meslek Lisesi-Teknik Lise -Anadolu Teknik Lisesi- Anadolu Meslek Lisesi- Çok Programlı Lise Metal İşleri bölümü 2 yıl metal işleri teknisyeni olarak çalıştığını yazı ile belgelemek

- Talep şartlarına durumu uyan adayların ilanın Resmi Gazete?de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde, 2008 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) Katılan, Lise ve Dengi Okul Mezunları KPSSP94 puanı 60 ve üzerinde olan adaylar başvurabilir.

- Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar; eğitim durumu, tecrübe, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını sözlü sınav/mülakattan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Aranan diğer nitelikler arasında yer alan "Çalışma Belgesinde mutlaka işverenin ticari adı ve unvanı, işverenin SGK (SSK) nosu, çalışılan alan, çalışma süresi açıkça belirtilmelidir. Yanlış beyandan kişiler sorumlu olacak, Kurumumuza hiçbir sorumluluk yüklenemeyecektir.

- Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

- Aynı işyerinin birden fazla talebinin ilan edilmesi halinde durumları talep şartlarına uyan müracaatçılar yalnızca bir talebe başvurabileceklerdir.

- Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alanlardan başlayarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde düzenlenecek olan nihai listeler de yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

- Merkezi sınav uygulanmayacak kişiler (önceliklilerden) müracaatta bulunan adaylar öncelik hakkı kazandıkları belge tarihleri dikkate alınarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını belirten açıklayıcı bilgiler işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

- İşyerine isimleri bildirilen kişilere, sözlü sınav/mülakatın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir."