Yoğunoluk Belediye Başkanlığı Kepçeli Araç Operatörü alım ilanı

İlan Giriş : 02 Temmuz 2009 08:28, Son Güncelleme : 29 Mart 2018 02:14
Yoğunoluk Belediye Başkanlığı Kepçeli Araç Operatörü alım ilanı

Türkiye İş Kurumu Ordu İl Müdürlüğünden :

Aşağıda belirtilen İşyerine Daimi Statüde İşçi Alınacaktır.

Talebe durumu uyanların ilanın Resmi Gazete'de yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde, şahsen İşkur İl/ Şube Müdürlüklerine veya www.iskur.gov.tr. İnternet adresi üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

Talebi Alan İl Müdürlüğü Talebi Veren İşyeri Meslek Adı İşgücü Sayısı Statü Aranan Nitelikler
Türkiye İş Kurumu Ordu İl Müdürlüğü Yoğunoluk Belediye Başkanlığı İkizce Ordu Kepçeli Araç Operatörü 1 Normal * İlköğretim mezunu olmak * En az 4 deneyimli olduğunu belgelemek *Askerlik Görevini yapmış veya muaf olan yada askerlikle ilişkisi bulunmayan * 18 ve üzeri yaşta olmak. *E+G Sınıfı Ehliyetli olmak

Yukarıda Belirtilen Taleplere Başvuracak Adayların Dikkatine

- Taleplere ve başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını ilişkin belgeleri sözlü sınav/mülakattan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler ve yanlış beyanda bulunalar nihai listelerden çıkarılarak, sıradan diğer kişiler nihai listelere eklenecektir. Yanlış beyandan kişiler sorumlu olacak, Kurumumuza hiçbir sorumluluk yüklenemeyecektir.

- Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

- Merkezi sınav uygulanmayacak kişiler (önceliklilerden) müracaatta bulunan adaylar öncelik hakkı kazandıkları belge tarihleri dikkate alınarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını belirten açıklayıcı bilgiler işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

- Noter huzurunda çekilecek Kur'a da isimleri çıkan kişilere, sözlü sınav/mülakatın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından ayrıca yazılı olarak bildirilecektir.

- 10.08.2009 tarihinde Pazartesi günü saat 10.30'da ve Ordu İkizce Noterliği hizmet binasında noter huzurunda Kur'a çekilecektir. Adaylara duyurulur.