İMKB 1 uzman alım ilanı

İlan Giriş : 30 Haziran 2009 23:57, Son Güncelleme : 29 Mart 2018 02:14
İMKB 1 uzman alım ilanı

Türkiye İş Kurumu Şişli Şube Müdürlüğünden:

Aşağıda Belirtilen İşyerlerine Normal Daimi İşçi Alınacaktır

Resmi Gazete Tarih ve Sayısı SON BAŞVURU TARİHİ:

Talebi Alan İl Kamu Kuruluşunun Adı Meslek Adı İşgücü Sayısı Eğitim Durumu Aranılan Diğer Nitelikler
Şişli Şube Müdürlüğü İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Uzman 1 YÜKSEK LİSANS Borsa, Sermaye Piyasası veya Finans alanlarında yüksek lisans yapmış olmak * Risk, kontrol, teftiş veya risk bazlı iç denetim konularında en az 10 yıl deneyimli olmak * Borsa, sermaye piyasası veya para piyasalarında en az 5 yıl deneyimli olmak * Risk ve kontrol öz değerleme konularında uluslar arası geçerliliği olan CCSA (Kontrol Öz Değerleme) sertifikası sahibi olmak * Risk bazlı iç denetimi içine alan CIA (Uluslar arası İç Denetçi) sertifikası sahibi olmak * Yabancı dil bilgisi için aşağıdaki şartlardan birini taşımak; * KPDS-A (en az 90 puan) * TOEFL Paper Based 590 veya üstü, Computer Based 243 veya üstü, İnternet Based 96 veya üstü * Boğaziçi Üniversitesi Proficienvy A derecesine sahip olmak

YUKARIDA BELİRTİLEN TALEPLERE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE

- Talep şartlarına durumu uyan adaylar ilanın Resmi Gazete?de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlülüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. ,

- 2008 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) katılıp, Yüksek lisans mezunları için KPSSP3 puanı en az 60 (altmış) olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

- Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını sözlü sınav/mülakattan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler ve yanlış beyanda bulunalar nihai listelerden çıkarılarak, sıralamada yer alan diğer kişiler nihai listelere eklenecektir. Yanlış beyandan kişiler sorumlu olacak, Kurumumuza hiçbir sorumluluk yüklenemeyecektir.

- Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

- Aynı işyerinin birden fazla talebinin ilan edilmesi halinde durumları talep şartlarına uyan müracaatçılar yalnızca bir talebe başvurabileceklerdir.

- Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alanlardan başlayarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde düzenlenecek olan nihai listeler de yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

- Merkezi sınav uygulanmayacak kişiler (önceliklilerden) müracaatta bulunan adaylar öncelik hakkı kazandıkları belge tarihleri dikkate alınarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını belirten açıklayıcı bilgiler işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

- İşyerine isimleri bildirilen kişilere, sözlü sınav/mülakatın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.