Hamitabat Elektrik Üretim ve Tic. A.Ş. işçi alım ilanı

İlan Giriş : 15 Haziran 2009 08:38, Son Güncelleme : 29 Mart 2018 02:14
Hamitabat Elektrik Üretim ve Tic. A.Ş. işçi alım ilanı

Türkiye İş Kurumu Kırklareli İl Müdürlüğünden :

Aşağıda belirtilen İşyerine DAİMİ STATÜDE İŞÇİ Alınacaktır.

Talebe durumu uyanların ilanın Resmi Gazete'de yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde, şahsen İşkur İl/ Şube Müdürlüklerine veya www.iskur.gov.tr. İnternet adresi üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

Talebi Alan İl Kamu Kuruluşunun Adı Statü Meslek Adı İşgücü Sayısı Eğitim Durumu Çalışacağı Yer Aranan Diğer Nitelikler
Kırklareli il Müdürlüğü Hamitabat Elektrik Üretim ve Tic. A.Ş. Genel Müdürlüğü Normal Usta Yardımcısı 3 Mesleki Eğitim Veren Liselerin Elektrik Bölümünden Mezun olmak Lüleburgaz / Kırklareli -18 yaşını doldurmuş olmak -Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak veya yapmış sayılmak veya tecilli bulunmak
Kırklareli il Müdürlüğü Hamitabat Elektrik Üretim ve Tic. A.Ş. Genel Müdürlüğü Normal Usta Yardımcısı 1 Mesleki Eğitim Veren Liselerin Metal İşleri Bölümünden Mezun olmak Lüleburgaz / Kırklareli -18 yaşını doldurmuş olmak -Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak veya yapmış sayılmak veya tecilli bulunmak
Kırklareli il Müdürlüğü Hamitabat Elektrik Üretim ve Tic. A.Ş. Genel Müdürlüğü Normal Usta Yardımcısı 1 Mesleki Eğitim Veren Liselerin Tesviye Bölümünden Mezun olmak Lüleburgaz / Kırklareli -18 yaşını doldurmuş olmak -Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak veya yapmış sayılmak veya tecilli bulunmak

Yukarıda Belirtilen Taleplere Başvuracak Adayların Dikkatine

- Talep şartlarına durumu uyan adayların ilanın Resmi Gazete'de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde, 2008 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) Katılan,Lise Dengi Okul Mezunları KPSSP94 puanı 60 ve üzerinde olan adaylar başvurabilirler.

- Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını sözlü sınav/mülakattan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listelerden çıkarılarak, sıradan diğer kişiler nihai listelere eklenecektir. Yanlış beyandan kişiler sorumlu olacak, Kurumumuza hiçbir sorumluluk yüklenemeyecektir.

- Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

- Aynı işyerinin birden fazla talebinin ilan edilmesi halinde durumları talep şartlarına uyan müracaatçılar yalnızca bir talebe başvurabileceklerdir.

- Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alanlardan başlayarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde düzenlenecek olan Nihai Listeler de yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

- Merkezi sınav uygulanmayacak kişiler (önceliklilerden) müracaatta bulunan adaylar öncelik hakkı kazandıkları belge tarihleri dikkate alınarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını belirten açıklayıcı bilgiler işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

- İşyerine isimleri bildirilen kişilere, sözlü sınav/mülakatın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından bildirilecektir.