TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi 6 güvenlik görevlisi alacak

İlan Giriş : 06 Mayıs 2009 08:50, Son Güncelleme : 29 Mart 2018 02:14
TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi 6 güvenlik görevlisi alacak

Türkiye İş Kurumu Gebze Şube Müdürlüğünden:

(*) TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi?ne aşağıda belirtilen nitelik ve sayıda daimi kadroda eleman alınacaktır.

S. No Talebi Alan İl Kamu Kuruluşunun Adı Meslek Adı İşgücü Sayısı Statü Eğitim Durumu Aranılan Diğer Nitelikler
1 Gebze Şube Müdürlüğü TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi Güvenlik Görevlisi 6 Normal Meslek Yüksek Okulu (Özel Güvenlik ve Koruma Bölümü) * 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun Uyarınca Özel Güvenlik Görevlilerinde Aranacak Şartlara Sahip Olmak. * "Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı" na Sahip Olmak. * MS OFİCCE (WORD, EXCEL) Bilgisine Sahip Olmak. * Vardiyalı Çalışmasına Engel Bir Durumu Olmamak.

YUKARIDA BELİRTİLEN TALEPLERE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;

- Talep şartlarına durumu uyan adayların ilanın Resmi Gazete?de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde, 2008 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) Katılan, Lise ve Dengi Okul Mezunları KPSSP94, Ön Lisans Mezunları KPSSP93, Lisans Mezunları KPSS P3 puanı 60 ve üzerinde olan adaylar başvurabilir. (Özürlü eski hükümlü taleplerinde normal statüdeki taleplerden farklı olarak sınavlarda puan barajı aranmayacaktır)

- Taleplere ve başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını sözlü sınav/mülakattan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler ve yanlış beyanda bulunanlar nihai listelerden çıkarılarak, sıradan diğer kişiler nihai listelere eklenecektir.Yanlış beyandan kişiler sorumlu olacak, Kurumumuza hiçbir sorumluluk yüklenemeyecektir.

- Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

- Aynı işyerinin birden fazla talebinin ilan edilmesi halinde durumları talep şartlarına uyan müracaatçılar yalnızca bir talebe başvurabileceklerdir.

- Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alanlardan başlayarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde düzenlenecek olan nihai listeler de yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

- Merkezi sınav uygulanmayacak kişiler (önceliklilerden) müracaatta bulunan adaylar öncelik hakkı kazandıkları belge tarihleri dikkate alınarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını belirten açıklayıcı bilgiler işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

- İşyerine isimleri bildirilen kişilere, sözlü sınav/mülakatın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir"