Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü işçi alım ilanı

İlan Giriş : 25 Nisan 2009 10:27, Son Güncelleme : 29 Mart 2018 02:14
Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü işçi alım ilanı

Türkiye İş Kurumu Beyoğlu Şube Müdürlüğünden:

Aşağıda Belirtilen işyerine Daimi İşçi alınacaktır.

Sıra No Talebi Alan İl Kamu Kuruluşunun Adı Meslek Adı İşgücü Sayası Statü Eğitim Durumu Aranılan Diğer Nitelikler
1 Beyoğlu Şube Müdürlüğü Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Elektro Optik/ Meteo / Hidro Teknisyeni 1 Normal Meslek Liselerinin Elektronik Bölümünden Mezun olmak. * Elektronikçi gemiadamı yeterlilik belgesine ve bu belgeyle ilgili sertifikalara haiz olmak * Bilgisayar Kullanmasını bilmek

Yukarıda Belirtilen Taleplere Başvuracak Adayların Dikkatine

- 2008 KPSS?ye girmiş olmak (Başvuru esasında Orta Öğretim mezunları KPSSP94 Bölümünde yazılı puan dikkate alınacaktır) Yanlış beyanda bulunanlar yada belge ibraz edenlerden nihai listelere girenler listelerden çıkarılarak sıradan diğer kişiler nihai listelere eklenecektir. Yanlış beyandan kişiler sorumlu olacak, Kurumumuza hiçbir sorumluluk yüklenemeyecektir.

- Aynı işyerinin birden fazla talebinin ilan edilmesi halinde durumları talep şartlarına uyan müracaatçılar yalnızca bir talebe başvurabileceklerdir.

- Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinde en yüksek puan alanlardan başlayarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde düzenlenecek olan Nihai listeler de yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

- Merkezi sınav uygulanmayacak kişiler, Kuruma Kayıt Tarih sırasına göre Talebin iki katını geçmeyecek şekilde İsim ve Adresleri ile durumlarını belirten açıklayıcı bilgi işçi isteğinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

- İş yerine isimleri bildirilen kişilere, sözlü sınav/mülakatın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.