Gürbüz Belediye Başkanlığı 5 beden işçisi alım ilanı

İlan Giriş : 25 Şubat 2009 08:40, Son Güncelleme : 29 Mart 2018 02:14
Gürbüz Belediye Başkanlığı 5 beden işçisi alım ilanı

Türkiye İş Kurumu Diyarbakır İl Müdürlüğünden:

Aşağıda Belirtilen İşyerine Daimi İşçi Alınacaktır

Talebi Alan İl Kamu Kuruluşunun Adı Meslek Adı İşgücü Sayısı Statüsü Eğitim Durumu Aranan Şartlar
Diyarbakır İl Müdürlüğü Gürbüz Belediye Başkanlığı Hani/ Diyarbakır Beden İşçisi 5 Normal İlköğretim Okulu Herhangi bir kamu kurumunda 2 yıl çalıştığını belgelemek

Yukarıda Belirtilen Taleplere Başvuracak Adayların Dikkatine

- Talep şartlarına durumu uyan adaylar ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlülüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

- İlköğretim mezunları kuraya tabii olup kura çekimi işgücü talebinin 1/2 oranında seçme yapılacaktır.

- Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını sözlü sınav/mülakattan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler ve yanlış beyanda bulunalar nihai listelerden çıkarılarak, sıralamada yer alan diğer kişiler nihai listelere eklenecektir. Yanlış beyandan kişiler sorumlu olacak, Kurumumuza hiçbir sorumluluk yüklenemeyecektir.

- Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

- Aynı işyerinin birden fazla talebinin ilan edilmesi halinde durumları talep şartlarına uyan müracaatçılar yalnızca bir talebe başvurabileceklerdir.

- Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alanlardan başlayarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde düzenlenecek olan nihai listeler de yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

- Merkezi sınav uygulanmayacak kişiler (önceliklilerden) müracaatta bulunan adaylar öncelik hakkı kazandıkları belge tarihleri dikkate alınarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını belirten açıklayıcı bilgiler işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

- İşyerine isimleri bildirilen kişilere, sözlü sınav/mülakatın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.