İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı- Güncellendi

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi, son başvuru tarihi 7 temmuz 2021, Tıp Fakültesi, İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Doktorasını İşletme, Ekonomi, Yönetim Organizasyon, İktisat, İktisat Tarihi alanlarından birinde tamamlamış olmak, Doçentliğini İktisat, İktisat Tarihi bilim alanlarından birinden almış Öğretim Üyesi 4 akademik personel alacak.
23/06/2021 02:12:00
Yazdır

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz 2547 sayılı Yüksek Öğretim Kanunu "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği" hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı iş Kanunu hükümlerine tabi olarak, Üniversitemizin aşağıda belirtilen akademik birimlerine öğretim üyesi alınacaktır. ilana konu olan kadrolar tam zamanlıdır.

Profesör kadrosuna başvuracak adayların belirtir bir dilekçenin ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan başvuru dosyalarını (CD veya USB olabilir) (Profesör Kadrosu için 6 takım, Doçent ve Dr. Öğr. Üyesi Kadroları için 4 takım) teslim etmeleri gerekmektedir.

1- Dilekçe (Başvuru dilekçelerinde başvurulan kadronun, Birimi, Unvanı ve Adayın iletişim adresleri (adres, telefon no, e-mail vs.) belirtilmelidir. Başvuru dilekçesine web sayfası-duyurular-ilan metninin içerisinden ulaşılabilir.

2- Kimlik Fotokopisi,

3- YÖK Formatlı Özgeçmiş,

4- Lisans/Lisansüstü Diploma fotokopileri (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi)

5- Doçentlik Belgesi

6- Yabancı Dil Belgesi (ingilizce Bölümler için)

7- 2 Adet biyometrik fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş olmalı)

8- Erkek Adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecil veya muaf olduğunu belirten belge,

9- Bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan 6 adet dosya (CD veya USB olabilir)

Son başvuru tarihi ilanın yayın tarihinden itibaren 15 gündür. Müracaatlar şahsen veya kargo yoluyla, aşağıda belirtilen adrese yapılacaktır. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. internet üzerinden yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Duyurulur.

iLK BAŞVURU TARİHİ : 23.06.2021

SON BAŞVURU TARİHİ : 07.07.2021

BAŞVURU ADRESİ:

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü

Seyitnizam Mahallesi Mevlana Caddesi No: 85

Zeytinburnu - İSTANBUL

www.istun.edu.tr

info@istun.edu.tr

444 3 788

0850 522 38 90

yesim.derinpikal@istun.edu.tr 5535/1-1

YORUMLAR
Bu ilana henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz ekleyin.