Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Sabancı Üniversitesi, son başvuru tarihi 5 temmuz 2021, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, 2B nanomalzemeler, nanomateryal ile güçlendirilmiş termoplastik kompozitler, termoplastik polimer birleştirme işlemleri, kompozit uygulamaları için geri ve ileri dönüşüm teknolojileri konularında üst düzey ve uluslararası dergilerde yayın yapmış Öğretim Üyesi 4 akademik personel alacak.
21/06/2021 01:25:00
Yazdır

Sabancı Üniversitesi Rektörlüğünden:

2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği doğrultusunda, Üniversitemize tam zamanlı öğretim üyeleri alınacaktır. Öğretim Üyeleri kadrolarına başvuracakların; bölümü belirtir dilekçe, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) YDS ve dengi Yabancı Dil Belgeleri ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını iletmesi gerekmektedir. İlana başvurular https://www.sabanciuniv.edu/tr/ akademik-pozisyon-ilanlari web sayfasından alınacaktır. İstenen evraklar linkteki ilgili alanlara yüklenmelidir.

Öğretim Üyesi İlan Tarihleri

İlan Tarihi : 21.06.2021

İlana Son Başvuru Tarihi : 05.07.2021

İlanla ilgili ayrıntılı bilgiye Üniversitemizin https://www.sabanciuniv.edu/tr/akademik-pozisyon-ilanlari web sayfasında bulunan Akademik Pozisyonlar kısmından ulaşılabilir.

5475/1-1

YORUMLAR
Bu ilana henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz ekleyin.