Ankara Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı- Güncellendi

Ankara Medipol Üniversitesi, son başvuru tarihi 30 haziran 2021, Diş Hekimliği Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi mezunu ve Diş Hastalıkları ve Tedavisinde Doktora veya Uzmanlık yapmış olmak. Geçerli yabancı dili en az 80 puan olmak veya lisans ve/veya lisansüstü eğitimini geçerli yabancı dil ile yurtdışında yapmış Öğretim Üyesi 28 akademik personel alacak.
16/06/2021 01:40:00
Yazdır

Ankara Medipol Üniversitesi Rektörlüğünden:

DÜZELTME İLANI

16 Haziran 2021 tarihli ve 31513 sayılı Resmi Gazete'de aslına uygun olarak yayımlanan akademik kadro ilanımızda ilgili yabancı dillerde eğitim veren fakülteler için yabancı dil şartı aşağıdaki gibi düzeltilmiştir.

Yayımlanan;

"Geçerli yabancı dili en az 80 puan olmak veya lisans ve/veya lisansüstü eğitimini geçerli yabancı dil ile yurtdışında yapmış olmak" ifadesi;

Olması gereken;

"Geçerli yabancı dili en az 85 puan olmak veya lisans ve/veya lisansüstü eğitimini geçerli yabancı dil ile yurtdışında yapmış olmak"

olarak değiştirilmiştir.

ilan olunur. 5436/1-1

Ankara Medipol Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen akademik birimlerine; 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun ilgili maddeleri ile "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin yürürlükteki ilgili maddelerine göre "Devamlı statüde" öğretim üyesi alınacaktır.

Başvurular ilanın Resmi Gazete'de yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde aşağıdaki üniversite adresine şahsen yapılacaktır.

İlanda belirtilen kadrolar ile ilgili bilgilere üniversitemizin web sayfası www.ankaramedipol.edu.tr den ulaşılabilir.

NOT:

Üniversitemiz Akademik Birimleri Öğretim Üyesi olarak atanmak için başvuracak adayların;

a) 657 sayılı Kanun'un 48. maddesinde belirtilen şartları taşımaları,

b) Yabancı Ülkelerden alınan Diplomaların Üniversitelerarası Kurulca Denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.

Yukarıda belirtilen şartları taşıyan;

Profesör veya Doçent kadrosuna başvuracak adayların; başvurduğu bölüm/anabilim dalını belirttiği Başvuru Dilekçesine; YÖK formatlı Özgeçmiş, Doçentlik Belgesi onaylı sureti, Profesörlük için işe başlama yazısı (Yükseltilerek atama yapılacaklar için gerek bulunmamaktadır), Diploma (Lisans Noter onaylı), Yüksek Lisans, Doktora/Uzmanlık Belgesi, Eşdeğerliliği YÖK tarafından kabul edilen bir yabancı dil sınav sonuç belgesi, Kimlik fotokopisi ile 4 (dört) adet fotoğraf ve aranılan şartları sağladığına ilişkin diğer belgelerle birlikte, Bilimsel çalışma ve yayınları ile yayın listesini kapsayan belgelerinin birer suretini ekleyerek 6 (altı) adet CD veya flaş bellek olarak Rektörlüğümüz İnsan Kaynakları ve Personel Daire Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.

Dr. Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların; başvurduğu bölüm/anabilim dalını belirttiği Başvuru Dilekçesine; YÖK formatlı Özgeçmiş, Diploma (Lisans Noter onaylı), Yüksek Lisans, Doktora/Uzmanlık Belgesi, Yabancı dil belgesi veya eşdeğerliliği kabul edilen bir yabancı dil sınav sonuç belgesi, Kimlik fotokopisi ile 4 (dört) adet fotoğraf ve aranılan şartları sağladığına ilişkin diğer belgelerle birlikte, Bilimsel çalışma ve yayınları ile yayın listesini kapsayan belgelerinin birer suretini ekleyerek 4 (dört) adet CD veya flaş bellek olarak İlgili Dekanlıklara/Müdürlüklere başvurmaları gerekmektedir.

Lisans diploması haricindeki diğer diplomaların asıllarının getirilmesi halinde üniversitemizce "aslı gibidir" yapılabilecektir.

İlgili kadrolara başvuran adayların başvuruları, ilgili mevzuat gereğince oluşturulacak jüriler tarafından değerlendirilecek, bilimsel çalışmaları yeterli görülenlerin ilgili Yönetim Kurullarında uygun bulunması halinde, ilgili birim amirlerinin teklifi, Rektörlük Makamı oluru ve Mütevelli Heyetince onaylanmasından sonra sözleşmeleri gerçekleştirilecektir. Belirtilen şartları taşımayan ve süresi içerisinde başvurmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

İrtibat-Başvuru Adresi:

Ankara Medipol Üniversitesi, Hacı Bayram Mah. Talatpaşa Blv. Biga Sok. 06050 Altındağ-ANKARA

Tel: 0312-324 2411 5299/1-1

YORUMLAR
Bu ilana henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz ekleyin.