İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı- Güncellendi

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi, son başvuru tarihi 23 mart 2021, Tıp Fakültesi, İç Hastalıkları Anabilim Dalı, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu, Profesör, Doçent, Doktor, Öğretim Üyesi, 35 Akademik personel alacak.
09/03/2021 02:35:00
Yazdır

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörlüğünden:

DÜZELTME İLANI

09 Mart 2021 tarih ve 31418 sayılı Resmi Gazete'de aslına uygun olarak yayımlanan ilanımızda yer alan, Üniversitemiz Tıp Fakültesine ibaresi, Üniversitemiz birimlerine, Kadın Doğun Anabilim Dalı ibaresi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı ve kadro adedinde (1) olarak düzeltme yapılmıştır.

İlgililere duyurulur

2160/1-1

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz Tıp Fakültesine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri ve 657 sayılı Yasa'nın 48. Maddesinde belirtilen şartları sağlayan öğretim üyeleri alınacaktır.

1 - Profesör adayları; özgeçmişlerini, bilimsel yayınlarını kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, sanat eserlerini, icralarını ve bunlara ilişkin dokümanı, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora, sanatta yeterlik veya yüksek lisans çalışmalarını, üniversiteye katkılarını kapsayan bir dosyayla birlikte bir dilekçeyi rektörlüğe altı nüsha olarak teslim eder. Adaylar, bu başvurularında yayınlarından birini başlıca araştırma eseri olarak gösterir.

2- Doktor öğretim üyesi ve Doçent adayları; özgeçmişlerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dosyayı dört nüsha olarak, teslim eder.

istenen Belgeler:

- Başvuru Dilekçesi, Başvuru Formu, Bilgi formu, Nüfus cüzdan fotokopisi, Akademik unvanının gerektirdiği diploma ve belgelerin onaylanmış fotokopileri (Yurt dışından alınmış diplomaların onaylı suretleri ile denklik belgelerinin alınmış olması şarttır.)

-Başvuru süresi bu ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün olup, süresi içinde yapılmayan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvurular, istenen belgeler (internet yoluyla) elektronik ortamda insan.kaynaklari@yeniyuzyil.edu.tr e-posta adresine gönderilerek olup, şahsen ve posta ile yapılan başvurular ile eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Not: 1. ilana ilişkin ayrıntılı bilgilere ve doldurulması gereken formlara; www.yeniyuzyil.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

2. Yayın dosyalarını içeren CD/USB /DOSYA daha sonra teslim edilebilir.

YORUMLAR
Bu ilana henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz ekleyin.