Amasya Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı- Güncellendi

Amasya Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı.
10/07/2020 00:28:00
Yazdır

Amasya Üniversitesi Rektörlüğünden:

DÜZELTME İLANI

08.07.2020 tarih ve 31179 sayılı Resmi Gazete'de aslına uygun olarak yayımlanan Öğretim Üyesi kadrolarına ait ilanımızda yer alan; 2020 / 07 -23 sıra numaralı Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü Enerji Anabilim Dalı Doçent kadrosu ilanımız aşağıdaki şekilde düzeltilmiştir.

ilan olunur.

SIRA

NO

İLAN

NUMARASI

BİRİMİ

BÖLÜMÜ

ANABİLİM DALI/ PROGRAM

UNVANI

DERECE

ADET

AÇIKLAMALAR

6

2020/07-23

Teknoloji

Fakültesi

Makine Mühendisliği

Enerji

Doçent

1

1

Doçentliğini Enerji Anabilim Dalından almış olup, ısıl katmanlaşma ve parabolik oluklu güneş kollektörleri üzerine çalışmalar yapmış olmak.

Amasya Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun 23. , 24. ve 26. maddeleri, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesi ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Adayların Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı web sayfasında yayımlanan (https://pdb.amasya.edu.tr/mevzuat) Amasya Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesinde belirtilen kriterleri sağlaması gerekmektedir. Bu kriterleri sağlamayanların başvuruları işleme alınmayacaktır.

Profesör ve Doçent kadrolarına başvurular, ilanın Resmi Gazete'de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde Personel Daire Başkanlığına, Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına başvurular ise Resmi Gazete'de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde ilgili birimlere şahsen ya da posta yoluyla yapılacaktır.

1 - Profesör kadroları daimi statüde olup, başvuracak adaylar dilekçelerine ek olarak, jüri dosyalarını 1 adet dosya, 5 adet CD ortamında hazırlayarak teslim etmeleri gerekmektedir.

2- Doçent kadroları daimi statüde olup, başvuracak adayların dilekçelerine ek olarak, jüri dosyalarını 1 adet dosya, 3 adet CD ortamında hazırlayarak teslim etmeleri gerekmektedir.

3 - Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracak adayların dilekçelerine ek olarak, jüri dosyalarını 1 adet dosya, 3 adet CD ortamında hazırlayarak teslim etmeleri gerekmektedir.

4 - Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca Denkliğinin onaylanmış olması şarttır.

5 - Doçent kadrolarına Profesörler müracaat edemezler.

6 - Eksik belge ile yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Dilekçe ve Ekleri

1 - Başvuru dilekçesi ( https://kalite.amasya.edu.tr/dokumanlar/formlar adresinden temin edilecektir.)

2 - Fotoğraf (4 adet)

3 - Özgeçmiş

4 - Lisans, Yüksek Lisans, Doktora/Uzmanlık (TUS) ve Doçentlik Belgeleri (ilk defa ve açıktan atamalarda noter onaylı, kurum içi yükselme ve kurumlar arası nakil atamalarında ise aslı gibidir onaylı olabilir.)

5 - Yabancı Dil Belgesi (Profesör kadroları hariç)

6 - Yayın Listesi

7 - Kurum dışından başvuranlardan kamu kurum ve kuruluşlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanlar için onaylı hizmet belgesi

8 - Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi (Kurum dışı müracaatlarda)

9 - Nüfus Cüzdanı fotokopisi

10 - Adli Sicil Belgesi (Kurum içi-dışı nakil müracaatlar hariç) (e-Devlet çıktısı kabul edilir.)

Jüri Dosyası

1 - Özgeçmiş

2- Lisans, Yüksek Lisans, Doktora/Uzmanlık (TUS) ve Doçentlik Belgeleri (Aslı gibidir onaylı)

3 - Yabancı Dil Belgesi (Profesör kadroları hariç)

4 - AFPA Formu (http://afpa.amasya.edu.tr/)

5 - Yayın Listesi ve Yayınlar

YORUMLAR
Bu ilana henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz ekleyin.