Memurlar.Net

Yazdırma Seçenekleri : Renkli Yazdır Siyah Beyaz Yazdır Resimleri Gizle
https://ilan.memurlar.net/ilan/50714/
Yazdırılma Tarihi : 02 Aralık 2020 Çarşamba 06:48

Silifke Öğretmenevi Engelli İşçi Alım İlanı

14/02/2020 11:14:00
Yazdır

SİLİFKE HİZMET MERKEZİ

MERSİN SİLİFKE ÖĞRETMEN EVİ VE AKŞAM SANAT OKULU SİLİFKE TAŞ
Son Başvuru Tarihi : 18 Şubat 2020
Yayınlanma Tarihi : 14 Şubat 2020

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:

A) Kuraya Tabi Talebe İlişkin Genel Hususlar:

1) İlan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde https://esube.iskur.gov.trtr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.

2) Başvuru başlangıç tarihleri aynı olan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun ilanlarından sadece birine başvuru kabul edilir.

3) İlana başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi (öncelikli liste veya genel liste) başvuru esnasında işaretleyerek seçer. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmez.

4) Başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir. Kamu kurum ve kuruluşu tarafından organize edilen noter kurası ile genel listeden ve öncelikli listeden açık iş sayısının dörder katı kadar aday sınav yapılmak üzere belirlenir.

5) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.

6) Listelere giren adaylar, ilan şartlarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini ilanı veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz eder. Belge teslim tarihi ve yeri, ilanda ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde adaylara duyurulur. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılır. Listeden çıkarılan kişilerin yerine kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilir. Belge teslimi ve kontrolü işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre kura çekiminden önce veya sonra yapılabilir.

7) Sınav günü, saati, yeri ve sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

8) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulunduğu ilana işverence davet edildiği halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.

9) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınır. İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvurusu kabul edilmez. İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınır. İkametini talebin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde İŞKUR birimlerine ibraz etmeleri halinde ilgili ilana başvuruları yapılır.

10) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınma işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile ilanı veren kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

1- En az İnşaat Teknolojisi alanında 1 yıl deneyime sahip olmak ve belglemek.

2- Silifke'de ikamet etmek

3- Vardiyeli çalışmaya engeli bulunmamak.

4- En az ilköğretim en fazla Ortaöğretim ( lise)mezunu olmak.

5- Deneme süreli iş sözleşmesi yapılacak.

6- 18 yaşını tamamlamış 45 yaşından gün almamış olmak.

7- Yürülükte olan asgari ücret verilecektir.

8-En az MEB onaylı İnşaat teknolojileri alanınada kalfalık belgesine sahip olmak.

9- İşkura kayıtlı engelli kaydının olması.( Engelli raporu en az % 40 olması)

10- Buhar , toz, koku ve kimyasallara karışı (alerji, astım, bronşit) durumunun olmaması.

Not: -Evrak teslimi 18.02.2020 tarihi mesai bitimine kadar Silifke Taşucu Lütfi Elvan Ögretmenevi ve ASO Müdürlüğüne teslim edilmesi gerekmektedir. Kuraya evrak teslimi yapan adaylar katılacaktır..

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Diğer Teknik Hizmet Personeli1

KişiselBilgiler

CinsiyetYaş AralığıBoy AralığıKilo Aralığı
Kadın 18---45 (18.02.2002 - 14.02.1975 tarihleri arasında doğan kişiler) - -
Erkek 18---45 (18.02.2002 - 14.02.1975 tarihleri arasında doğan kişiler) - -

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Taşucu Lütfi Elvan Ögretmenevi ve ASO Müdürlüğü24.02.2020Gün Boyunca (09:00 - 18:00)

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : TAŞUCU KYK KIZ ÖĞRENCİ YURDU YANI
SİLİFKE
MERSİN / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :SİLİFKE

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Daimi / Deneme Süreli