Edirne Belediyesi büro memuru alım ilanı

İlan Giriş : 25 Şubat 2008 07:39, Son Güncelleme : 29 Mart 2018 02:14
Edirne Belediyesi büro memuru alım ilanı

Türkiye İş Kurumu Edirne İl Müdürlüğünden :

Aşağıda belirtilen İşyerine Daimi Statüde İşçi Alınacaktır.

Talebe durumu uyanların ilanın Resmi Gazete’de yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde, şahsen İşkur İl/Şube Müdürlüğüne veya www.işkur.gov.tr. İnternet adresi üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

Resmi Gazete Tarih ve Sayısı :

Talebi Alan İl Kamu Kuruluşunun Adı Cinsiyet Statü Meslek Adı İşgücü Sayısı Eğitim Durumu Yaş Aranan Diğer Nitelikler
Edirne Edirne Belediye Başkanlığı E-K Özürlü Büro Memuru (Genel) 1 Önlisans - -

Yukarıda Belirtilen Taleplere Başvuracak Adayların Dikkatine

- Talep şartlarına durumu uyan adayların ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde 2004 veya 2006 KPSS P93, ‘ten 60 ve üzerinde puan alanlar başvurabilecektir.

- Aynı işyerinin birden fazla talebinin ilan edilmesi halinde durumları talep şartlarına uyan müracaatçılar yalnızca bir talebe başvurabileceklerdir.

- Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alanlardan başlayarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde düzenlenecek olan Nihai listeler de yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

- Merkezi sınav uygulanmayacak kişiler (Önceliklilerden) durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgi ve belgelerle birlikte Türkiye İş Kurumu İl veya Şube Müdürlüklerine müracaat edeceklerdir. Müracaatta bulunan bu adaylar Kuruma Kayıt Tarih sırasına göre Talebin iki katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını belirten açıklayıcı bilgi işçi isteğinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

- İşyerine isimleri bildirilen kişilere, sözlü sınav/mülakatın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.