Bursa Uludağ Üniversitesi Öğretim Elemanı Alım İlanı- Güncellendi

Bursa Uludağ Üniversitesi Öğretim Elemanı Alım İlanı.
02/10/2019 02:22:00
Yazdır

Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörlüğünden:

İPTAL İLANI

- Üniversitemize "Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik"in ilgili maddeleri uyarınca Öğretim Görevlisi alınacağına ilişkin 20.09.2019 tarih ve 30894 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan ve son başvuru tarihi 04.10.2019 Cuma günü olan ilanımızda yer alan ve aşağıda belirtilen kadro Rektörlüğümüzce İPTAL edilmiştir.

- Söz konusu kadroya başvuran adaylara duyurulur.

BİRİM

BÖLÜM

ABD/PROGRAM

KADRO

ADEDİ

KADRO

DERECESİ

KADRO

ÜNVANI

AÇIKLAMA

ORHANELİ

MYO

BÜRO

HİZMETLERİ

VE

SEKRETERLİK

ÇAĞRI

MERKEZİ

HİZMETLERİ

1

3

ÖĞRETİM

GÖREVLİSİ

(DERS

VERECEK)

İletişim

Fakültesi mezunu ve alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.

Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörlüğünden:

ÖĞRETİM ELEMANI KADRO İLANI

- Üniversitemize "Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik"in ilgili maddeleri uyarınca Öğretim Görevlisi alınacaktır.

- İlanda belirtilen kadrolara başvuru için gerekli bilgi, belge ve sonuçlara üniversitemiz internet sayfası www.uludag.edu.tr ve http://www.uludag.edu.tr/personel adreslerinden ulaşılabilir.

- Başvuru süresi ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün olup başvuruların ilgili Birimlere şahsen veya posta yoluyla yapılması gerekmektedir. İnternetten yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

1 Yorum yapıldı
YORUMLAR
ANKET
Türkiye ile ABD arasında yapılan anlaşmayı nasıl buluyorsunuz?