TEİAŞ eski hükümlü alım ilanı

İlan Giriş : 24 Ocak 2008 08:29, Son Güncelleme : 29 Mart 2018 02:14
TEİAŞ eski hükümlü alım ilanı

Türkiye İş Kurumu Trabzon İl Müdürlüğünden :

Aşağıda Belirtilen İşyerine Daimi Statüde Eski Hükümlü Eleman Alınacaktır.

Talebi Alan İl Müdürlüğü Kamu Kuruluşunun Adı Meslek Adı · Statü İşgücü Sayısı Eğitim Durumu Aranan Diğer Nitelikler
Trabzon İl Müdürlüğü TEİAŞ 14.İletim Tesis ve İşletme Grup Müdürlüğü Büro Memuru Eski Hükümlü 1 Lise ve Dengi Okul Mezunu -

Yukarıda Belirtilen Taleplere Başvuracak Adayların Dikkatine;

▪ 2004 veya 2006 KPSS?ye giren adayların talep şartlarına durumu uymak koşuluyla, ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlüklerine şahsen müracaat ederek başvuru yapabilecekleri gibi http://www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden de başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

▪ Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alan adaylardan başlayarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde nihai liste oluşturulacak olup, işçi talebinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna isim ve adresleri bildirilecektir.

▪ Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgi ve belgeleri Türkiye İş Kurumu İl veya Şube Müdürlüklerine beyan edeceklerdir. Müracaatta bulunan adaylar kuruma kayıt tarihi sırasına göre talebin iki katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını belirten açıklayıcı bilgi işçi isteğinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

▪ İşyerine isimleri bildirilen kişilere sözlü sınav/mülakatın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.