Bodrum Belediye Başkanlığı eski hükümlü alım ilanı

İlan Giriş : 09 Ocak 2008 08:43, Son Güncelleme : 29 Mart 2018 02:14
Bodrum Belediye Başkanlığı eski hükümlü alım ilanı

Türkiye İş Kurumu Muğla İl Müdürlüğünden :

Aşağıda Belirtilen İşyerine Daimi statüde Eski Hükümlü İşçi Alınacaktır.

Aşağıda belirtilen taleplere durumları uyanların kayıtlı bulundukları Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerine veya Şube Müdürlüklerine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilmektedir.)

Talebi Alan İl Kamu Kuruluşunun Adı Cinsiyeti Özür.Es . Hük . Meslek Adı İşgücü Sayısı Eğitim Durumu Aranılan Diğer Nitelikler
Muğla Bodrum Belediye Başkanlığı Erkek/Kadın Eski Hükümlü Otobüs Şoförü (Kaptan) 1 Ortaöğretim (Lise ve Dengi Okul Mez .) 1- Ortaöğretim (Lise ve Dengiokul Mezunu) 2- E Sınıfı Ehliyetine Haiz Olmak

YUKARIDA BELİRTİLEN TALEPLERE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE

- Talep şartlarına durumu uyan adayların ilanın Resmi Gazete'de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde 2004 veya 2006 KPSS Sonuç Belgesi ile, KPSS P94, ten 60 ve üzerinde puan alanlar başvurabilecektir.

- Aynı işyerinin birden fazla talebinin ilan edilmesi halinde durumları talep şartlarına uyan müracaatçılar yalnızca bir talebe başvurabileceklerdir.

- Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alanlardan başlayarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde düzenlenecek olan Nihai Listeler de yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

- Merkezi sınav uygulanmayacak kişiler (Önceliklilerden) durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgi ve belgelerle birlikte Türkiye İş Kurumu İl veya Şube Müdürlüklerine müracaat edeceklerdir. Müracaatta bulunan bu adaylar Kuruma Kayıt Tarih sırasına göre Talebin iki katını geçmeyecek şekilde İsim ve Adresleri ile durumlarını belirten açıklayıcı bilgi işçi isteğinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

- İşyerine isimleri bildirilen kişilere, sözlü/mülakatın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.

- Yukarıda belirtilen telep şartlarına durumu uyan adayların ilanın Resmi Gazete'de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerine veya Şube Müdürlüklerine şahsen başvurmaları gerekmektedir.

- İstenen Belgeler : İŞKUR Personeli tarafından görülecek olup, (Diploma, Nüfus Cüzdanı, KPSS Sonuç belgesinin aslı veya fotokopisi E Sınıfı Sürücü Belgesi.)