Kocaeli Başiskele SYDV Personel Alım İlanı

08/11/2018 09:05:00
Yazdır
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına Büro görevlisi Alımı Son Başvuru : 22.11.2018
İl KOCAELİ İlçe BAŞİSKELE Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama - Bilgisayar programlarını ( Windows,Word, Excel, Powerpoint,vb programlar) kullanıyor olmak ve yeterlilik durumunu gösteren belgeye sahip olmak.
- 4 yıllık Yüksek öğrenim Kurumlarının Sağlık Bilimleri Fakültelerine veya İktisadi ve İdari Bilimlerine Bağlı Sosyal Hizmetler bölümü, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bölümleri, Siyasal Bilgiler Fakültesi bölümleri ve Fen ve Edebiyat Fakültelerine bağlı Psikoloji ve Sosyoloji bölümlerinin herhangi birinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak.
- En az B sınıfı sürücü belgesine sahibi olmak.(Fiilen şehir içi ve şehir dışında araba kullanıyor olması gerekmekte olup araba kullanımı uygulamalı olarak tespit edilecektir)
- Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1-4 yıllık Yüksek öğrenim Kurumlarının Sağlık Bilimleri Fakültelerine veya İktisadi ve İdari Bilimlerine Bağlı Sosyal Hizmetler bölümü, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bölümleri, Siyasal Bilgiler Fakültesi bölümleri ve Fen ve Edebiyat Fakültelerine bağlı Psikoloji ve Sosyoloji bölümlerinin herhangi birinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak. 2-En az B sınıfı sürücü belgesine sahibi olmak.(Fiilen şehir içi ve şehir dışında araba kullanıyor olması gerekmekte olup araba kullanımı uygulamalı olarak tespit edilecektir) 3-Bilgisayar programlarını ( Windows,Word, Excel, Powerpoint,vb programlar) kullanıyor olmak ve yeterlilik durumunu gösteren belgeye sahip olmak. 4-İlan tarihinden önce en az bir yıl Kocaeli il sınırları içinde ikamet ediyor olmak. 5-Görevini devamlı yapmasına engel olacak akıl sağlığı, vücut sağlığı ve özrü bulunmamak. 6-Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak. 7-Son iki yıl içinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3puan türünden en az 60 puan almış olmak. 8- Adaylar başvuru belgesine varsa Tezli Yüksek Lisansını Sosyal Politikalar alanında yapmış olanlar belge ekleyebilir. 9-Adaylar İngilizce-Arapça dillerinden YDS-TOEFL sonuçlarını belgelerine ekleyebilir 10-Mütevelli Heyet alım yapıp yapmama hususunda serbesttir.
Online Sınavlara Hazırlık Eğitimlerini İncelemek İçin
4 Yorum yapıldı
YORUMLAR
ANKET
Yeni Zelanda'daki teröriste, 'Hristiyan terörist' denmesini doğru buluyor musunuz?