Bulancak Öğretmenevi İşçi Alım İlanı

06/11/2018 09:46:00
Yazdır

GİRESUN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

BULANCAK ÖĞRETMEN EVİ MÜD.
Son Başvuru Tarihi : 15 Kasım 2018
Yayınlanma Tarihi : 06 Kasım 2018

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE; - Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. - Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. - Taleplerde 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2018 KPSSP3 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. - Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. - Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. - Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. - Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. - İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. - Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. - İSTENEN BELGELER 1-) MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI BİLGİSAYAR DESTEKLİ MUHASEBE KURSU BİTİRME BELGESİ 2-) MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI BİLGİSAYAR KULLANIMI KURS BİTİRME BELGESİ 3-) MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI İNGİLİZCE SEVİYE A1 KURS BİTİRME BELGESİ. İSTENEN BELGELER OLMAMASI DURUMUNDA BAŞVURULAR KABUL EDİLMEYECEKTİR.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Danışma Memuru

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi Lisans
En Fazla Öğrenim Seviyesi Lisans

Sınav Bilgileri

Sınav KategorisiSınav AdıSınav Puan TürüEn Az Puan LimitiSınav Giriş Tarihi
Kamu Personel SınavlarıKPSSKPSSP360

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : İhsaniye Mah. Fatih Cad. No:107
28300 BULANCAK
GİRESUN / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Daimi / Tam Süreli


GİRESUN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

BULANCAK ÖĞRETMEN EVİ MÜD.
Son Başvuru Tarihi : 15 Kasım 2018
Yayınlanma Tarihi : 06 Kasım 2018

Genel Şartlar ve Notlar

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. - Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. - Başvuranların kuraya katılmaları için işveren tarafından ayrıca davet yapılmayacaktır. - İşgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. - Kuraya tabi taleplerde ise durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. - Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. - Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. - İşyerine ismi bildirilen ve kura sonucu talep sayısının 3 katı oranında belirlenen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. - Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. *** Bulancak İlçesi Bulancak Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü bünyesinde daimi işçi pozisyonunda çalıştırılmak üzere Bulaşıkçı (Stevard) mesleğinde , en az İlköğretim mezunu en fazla lise mezunu, daimi İşçi statüsünde 7 işçi alınacaktır. 19/11/2018 tarihinde saat 14:00'da Bulancak Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü Toplantı Salonunda noter Kura çekimi yapılacaktır. *

- İSTENEN BELGELER 1-) MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI GIDA VE SU SEKTÖRÜNDE ÇALIŞANLAR İÇİN HİJYEN EĞİTİMİ BELGESİ 2-) MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ TEMEL EĞİTİMİ KATILIM BELGESİ. İSTENEN BELGELER OLMAMASI DURUMUNDA BAŞVURULAR KABUL EDİLMEYECEKTİR. İSTENEN BELGELERİN KURA TARİHİNDEN ÖNCE BULANCAK ÖĞRETMENEVİ VE ASO MÜDÜRLÜĞÜ'NE ŞAHSEN TESLİM EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Bulaşıkçı (Stevard)

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
BULANCAK ÖĞRETMENEVİ VE ASO MÜDÜRLÜĞÜ19.11.201814:00 - 15:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : İHSANİYE MAH. FATİH CAD. NO:107
28300 BULANCAK
GİRESUN / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 7
Çalışma Şekli Daimi / Tam Süreli


Online Sınavlara Hazırlık Eğitimlerini İncelemek İçin
YORUMLAR
Bu ilana henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz ekleyin.
ANKET
Yeni Zelanda'daki teröriste, 'Hristiyan terörist' denmesini doğru buluyor musunuz?