Boğazlıyan Belediyesi İşçi Alım İlanı

01/08/2018 12:26:00
Yazdır

YOZGAT ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

BOĞAZLIYAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 10 Ağustos 2018
Yayınlanma Tarihi : 01 Ağustos 2018

Genel Şartlar ve Notlar

GENEL VE ÖZEL ŞARTLAR; İlanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl Müdürlüklerimizden/Hizmet Merkezlerimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kamu kurumuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Nihai listeye giren adaylar(ilana başvuran) İlanda istenen belgeleri kura çekiminden önce 17/08/2018 tarihi mesai bitimine kadar elden veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Belediye başkanlığına ulaştırması gerekmektedir. Aksi halde belgelerini ibraz etmeyenler kura çekimine dahil edilmeyecektir. Postadan kaynaklı gecikmelerden dolayı ilanı veren kamu kurumu sorumlu değildir. Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilen adayların ilanda belirtilen açık iş sayısının 3 katından fazla olması halinde aşağıda belirtilen yer ve tarihte noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamının ve noter kura sonucu belirlenen kişilere yazılı veya sözlü sınavın günü, yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından ayrıca yazılı olarak bildirilecektir.

İSTENEN BELGELER; 1- MEB onaylı Çevre koruma alanında; Çöp Toplama Personel Eğitimi Belgesi istenmektedir. Belirtilen belgelerin en son başvuru tarihi itibari ile alınmış olması gerekmektedir

Kura çekim yeri ve tarihi: 27/08/2018 Pazartesi günü saat:10:00'da Boğazlıyan Belediyesi Hizmet binası Meclis salonunda noter kurası yapılacaktır.

Not: İşe alınacak kişiler asgari ücret ile çalıştırılacaktır.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Çöpçü

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Lisans

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Boğazlıyan Belediyesi Hizmet binası Meclis salonu27.08.201810:00 - 11:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : Çarşı Mahallesi Şevket Hokkaömeroğlu Bulvarı belediye Pasajı Kat:2 No:33 Boğazlıyan/Yozgat
66450 BOĞAZLIYAN
YOZGAT / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

İrtibat Bilgileri

Adı SoyadıAhmet Deniz
ÜnvanıBelediye Başkan Yardımcısı
Telefon No03546452000
E-Postabilgi@bogazliyan.bel.tr

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 10
Çalışma Şekli Daimi / Tam Süreli


1 Yorum yapıldı
YORUMLAR
ANKET
CHP'li belediyelerin, Cemevlerine ibadethane statüsü veren uygulamalarını;