MSB Terörle Mücedelede Yaralanan İşçi Alım İlanı

14/06/2018 11:16:00
Yazdır

ÇANKAYA HİZMET MERKEZİ

MSB PERSONEL DAİRE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 25 Haziran 2018
Yayınlanma Tarihi : 14 Haziran 2018

Genel Şartlar ve Notlar

ÖZEL ŞARTLAR:

 • 3713 SAYILI TERÖRLE MÜCADELE KANUNU KAPSAMINDA TERÖR OLAYLARININ SEBEP VE TESİRİ SONUCU MALUL SAYILMAYACAK ŞEKİLDE YARALANANLAR BAŞVURABİLİR.
 • ALINACAK KİŞİ KAYSERİ 2'NCI ANA BAKIM FABRİKA MÜDÜRLÜĞÜNDE YEMEK HİZMETLERİNDE GÖREVLENDİRİLECEKTİR.
 • DENEME SÜRELİ BAŞLATILACAKTIR.
 • AŞÇILIK, YEMEK HİZMETLERİ HİZMET KOLUNDA KALFALIK VEYA USTALIK BELGESİ SAHİBİ OLUNMASI VEYA MAHALLİ YA DA İDARİ MAKAMLARIN(HALK EĞİİTM MERK, BELEDİYE MESLEK EĞT. KURSLARI VS.)AÇMIŞ OLDUĞU KURSLAR SONUCUNDA VERİLEN SERTİFİKA SAHİBİ OLUNMASI VEYA LİSE VE DENGİ OKULLARIN AŞÇILIK, TURİZM VE OTELCİLİK, PASTACILIK YEMEK HİZMETLERİ, İKRAM HİZMETLERİ, GASTRONOMİ BÖLÜMLERİNİN HERHANGİ BİRİNDEN MEZUN OLMAK.
 • NİHAİ LİSTEYE GİREN ADAYLARA YAZILI TEBLİGAT YAPILIP; İLANDA BELİRTİLEN AŞÇILIK EĞİTİM BELGESİNİN ASLI VE FOTOKOPİSİ, TERÖRLE MÜCADELEDE MALUL SAYILMAYACAK ŞEKİLDE YARALANDIKLARINA DAİR BELGENİN ASLI VE FOTOKOPİSİ, ADLİ SİCİL KAYDI (BELGELERİN FOTOKOPİLERİ ASILLARINA BAKILIP TESLİM ALINACAKTIR) İSTENECEKTİR.
 • KURA KAYSERİ 1. NOTERLİĞİNCE 16 TEMMUZ 2018 TARİHİNDE SAAT 09.30'DA 2'NCİ ANA BAKIM FABRİKA MÜDÜRLÜĞÜNDE ÇEKİLECEKTİR. ADAYLAR İSTEMELERİ HALİNDE KURAYI İZLEYEBİLİRLER.
 • 2'NCİ ANA BAKIM FABRİKA MÜDÜRLÜĞÜNCE YAPILACAK SINAVDAN SONRA BAŞARILI OLAN ADAYLARDAN ARŞİV ARAŞTIRMASI OLUMLU SONUÇLANANLARDAN , SGK TARAFINDAN YETKİLENDİRİLMİŞ OLAN SAĞLIK KURULUŞLARINDAN İŞE ALINACAĞI MESLEK KOLUNDA SAKINCA BULUNMADIĞINA DAİR SAĞLIK KURUL RAPORU ALANLAR İŞE BAŞLATILACAKTIR.

GENEL ŞARTLAR:

 • Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde herhangi bir İŞKUR İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezine şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.
 • Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.
 • Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, öncelik durumu, yabancı dil vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.
 • Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.
 • Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.
 • Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.
 • Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.
 • Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.
 • İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.
 • Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Aşçı

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Lisans

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
KAYSERİ 2'NCİ ANA BAKIM FABRİKA MÜDÜRLÜĞÜ16.07.201809:00 - 10:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : 2'NCİ ANA BAKIM FABRİKA MÜDÜRLÜĞÜ OSMAN KAVUNCU CAD. ÜZERİ
KOCASİNAN
KAYSERİ / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

İrtibat Bilgileri

Adı Soyadı
Ünvanı
Telefon No03523302918
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 2
Çalışma Şekli Daimi / Deneme Süreli


YORUMLAR
Bu ilana henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz ekleyin.