Otlukbeli Öğretmenevi İşçi Alım İlanı

11/06/2018 17:24:00
Yazdır

ERZİNCAN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

OTLUKBELİ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU İKTİSADİ İŞLETMESİ
Son Başvuru Tarihi : 20 Haziran 2018
Yayınlanma Tarihi : 11 Haziran 2018

Genel Şartlar ve Notlar

Talep şartlarına durumu uyan adaylar ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde, talebin yayınlandığı il müdürlüğünden veya Kurumun www.iskur.gov.tr internet adresinden başvuru yapabilirler.

-Başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır.

-Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

-Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

-Önceliklilerden müracaatta bulunan adayların sayısı açık iş sayısının 3 katından fazla olması halinde talebe müracaat edenlerin tamamı ayrı bir liste ile kura çekilmek üzere işverene gönderilecektir.

TALEBE BAŞVURUDA BULUNACAK OLAN ADAYLARIN MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI; AŞÇI YARDIMCISI (EN AZ 800 SAATLİK) SERTİFİKASINA SAHİP OLMASI GEREKMEKTEDİR.

-TALEBE BAŞVURU YAPAN VE NİHAİ LİSTEDE YER ALAN ADAYLAR; DİPLOMA (ASLI VEYA ONAYLI SURETİ) VE AŞÇI YARDIMCISI SERTİFİKASINI 29/06/2018 TARİHİ MESAİ BİTİMİNE KADAR ŞAHSEN OTLUKBELİ ÖĞRETMENEVİ MÜDÜRLÜĞÜNE TESLİM ETMELERİ GEREKMEKTEDİR.

-Belgelerini teslim etmeyenler, talep şartlarını taşımayan veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listelerden çıkarılarak noter kurasına dahil edilmeyecektir.

-Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylardan, belgelerini 29/06/2018 tarihi mesai bitimine kadar teslim eden ve talep şartlarını taşıyan aday sayısı açık iş sayınının 3 katını geçmesi durumunda bu adaylar içerisinden noter kurası çekilecektir.

-Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesine ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumumuzun ve talep sahibi kamu kurumunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

-Yanlış beyandan kişiler sorumlu olacak, kurumumuza ve talep sahibi kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemeyecektir.

- Kurada isimleri çıkan kişilere, sınav/mülakatın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.

-Talebe ilişkin ayrıntılı bilgi için 0446 3612179 (Otlukbeli Öğretmenevi Müdürlüğü) veya 0446 214 1961 (İŞKUR) nolu telefonlardan bilgi alabilirsiniz

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Aşçı Yardımcısı

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
OTLUKBELİ ÖĞRENEVİ MÜDÜRLÜĞÜ03.07.201815:00 - 16:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : KAZIM KARABEKİR SOKAK NO:1 FATİH MAH.
OTLUKBELİ
ERZİNCAN / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

İrtibat Bilgileri

Adı Soyadı
Ünvanı
Telefon No0446 3612179
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Daimi / Tam Süreli


YORUMLAR
Bu ilana henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz ekleyin.