Turgutlu Sulama Birliği İşçi Alım İlanı

13/03/2018 16:10:00
Yazdır

TURGUTLU HİZMET MERKEZİ

TURGUTLU SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 22 Mart 2018
Yayınlanma Tarihi : 13 Mart 2018

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:

GENEL ŞARTLAR: Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde herhangi bir İŞKUR İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezine şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, öncelik durumu, yabancı dil vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Talebe müracaat edenlerin talep sayısının üç katından fazla olması durumunda aşağıda belirtilen yer ve tarihte kura çekimi yapılacaktır. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

ÖZEL ŞARTLAR:
- B sınıfı ehliyet sahibi olmak
- 2 (iki) ay su kanalı işçisi olarak çalıştığına dair SGK dökümü

AÇIKLAMALAR:

Son Başvuru Tarihi: 22.03.2018

Belge Teslim Tarihi: 26.03.2018 Saat: 17:00 'ye kadar

Belge Teslim Yeri: Turgutlu Sulama Birliği (Elden veya iadeli taahhütlü posta yolu ile)

Kura Tarihi ve Yeri: 03.04.2018 Saat: 10:00'da Turgutlu Sulama Birliği Başkanlığı

NOT:
- İstenilen belgelerin 26.03.2018 tarihi saat 17:00 'ye kadar Turgutlu Sulama Birliği'ne elden veya posta yolu ile ulaştırılması gerekmektedir. Belgeleri ibraz etmeyen veya eksik ibraz eden başvuru sahipleri kuraya katılmaya hak kazanamayacaklardır.
- Postada yaşanabilecek gecikmelerden adayların kendileri sorumlu olup, ilgili tarihten sonra ibraz edilen belgeler dikkate alınmayacaktır.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Su kanalı işçisi

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
TURGUTLU SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI03.04.201810:00 - 11:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : ÜZÜMCÜLER SK. İSTİKLAL MH. 19/A
45400 TURGUTLU
MANİSA / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

İrtibat Bilgileri

Adı SoyadıŞEHLA İÇÖZ
ÜnvanıMUHASEBE YETKİLİSİ
Telefon No02363123417
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 3
Çalışma Şekli Daimi / Tam Süreli


Online Sınavlara Hazırlık Eğitimlerini İncelemek İçin
YORUMLAR
Bu ilana henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz ekleyin.
ANKET
Yeni Zelanda'daki teröriste, 'Hristiyan terörist' denmesini doğru buluyor musunuz?