Bursa Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

08/02/2018 14:38:00
Yazdır

BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesi ile 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan ilgili yönetmelik hükümleri ve "B ursa Teknik Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi " doğrultusunda Öğretim Üyesi alınacaktır. Yardımcı Doçentlerin başvuru süresi gazetede yayınlandığı tarih itibariyle başlar, onbeşinci (15.) günün mesai saati bitiminde sona erer . Ayrıntılı ilan metni ile formlar Üniversitemizin ( www.btu.edu.tr) web sayfasının duyurular bölümünde mevcuttur. İlan olunur.

BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI İLAN TABLOSU

BİRİMİ : DBMMF

Sıra

No

Bölüm

Anabilim

Dalı

Unvanı

Derece

Adet

Açıklama

1

Makine

Mühendisliği

Makine

Mühendisliği

Yrd. Doç.

3

1

Lisans ve Lisansüstü derecelerini Makine Mühendisliği alanından almış olmak. Grafen nano- kompozitler üzerine çalışmaları olmak. İngilizce ders verebilme yeterliliğine sahip olmak.

2

Gıda

Mühendisliği

Gıda

Mühendisliği

Yrd. Doç.

3

1

Lisans ve Lisansüstü derecelerini Gıda Mühendisliği alanından almış olmak. Et emülsiyonları üzerine çalışmalar yapmış olmak.

3

Metalurji ve

Malzeme

Mühendisliği

Malzeme

Mühendisliği

Yrd. Doç.

4

1

Lisans ve Lisansüstü derecelerini Makine Mühendisliği alanından almış olmak. Kompozit malzemelerin mekanik davranışları ve hasar analizi konularında çalışmaları olmak. İngilizce ders verebilme yeterliliğine sahip olmak.

4

Kimya

Mühendisliği

Kimya

Mühendisliği

Yrd. Doç.

4

1

Lisans ve Lisansüstü derecelerini Kimya Mühendisliği alanından almış olmak. Elektrokimyasal teknikle akış hidrodinamiği konusunda çalışmaları olmak.

5

Elektrik

Elektronik

Mühendisliği

Elektrik

Mühendisliği

Yrd. Doç.

4

1

Lisans ve Lisansüstü derecelerini Elektrik Mühendisliği alanından almış olmak. Elektrik makineleri tasarım/kontrolü ve güç elektroniği konularında çalışmaları olmak. İngilizce ders verebilme yeterliliğine sahip olmak.

6

Mekatronik

Mühendisliği

Mekatronik

Mühendisliği

Yrd. Doç.

5

1

Lisans ve/veya Doktora derecelerinden en az birini Mekatronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya Bilgisayar Mühendisliği alanından almış olmak. Malzeme, üretim, kontrol ya da otomasyon konularında çalışmaları olmak.

YORUMLAR
Bu ilana henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz ekleyin.