Ayvalık Öğretmenevi Geçici İşçi Alım İlanı

12/01/2018 10:36:00
Yazdır

EDREMİT HİZMET MERKEZİ

AYVALIK ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU
Son Başvuru Tarihi : 22 Ocak 2018
Yayınlanma Tarihi : 11 Ocak 2018

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURU YAPACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;

Ayvalık Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Mdrlğ bnyesinde, Ortağretim (Lise ve Dengi) okulların ilgili alanlarından mezun, Balıkesir genelinde, geici statde alışmak zere Garson (Servis Elemanı) alınacaktır.

-Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gn ierisinde Adrese Dayalı Nfus Kayıt Sistemindeki İkametgahının Tutması Şartı İle Herhangi bir Çalışma ve İş Kurumu İl Mdrlğnden, Hizmet Merkezi Biriminden, En Yakın İŞKUR Hizmet Noktasından veya bireysel iş arayan yeliği yaparak www.iskur.gov.tr internet adresi zerinden başvuru yapabilirler.

- Başvurularda 2016-2017 Kamu Personeli Seme Sınavı (KPSS) sonuları geerli olup, KPSS puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

- Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrbe, ncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya szl sınavdan nce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden ıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

- Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (nceliklilerden) mracaat eden adaylar ierisinden ncelik belge tarihlerine gre talep sayısının 3 katını gemeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını aıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

- Son mracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş gn başvurular kabul edilecektir.

- Mracaat tarihleri akışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgc talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe mracaatı kabul edilecektir.

- Merkezi sınav kapsamında mracaat eden adaylar ierisinden en yksek puan alandan başlamak zere talep sayısının 3 katı olacak şekilde dzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

- İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya szl sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

- Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları srekli veya geici işgc talebine işverence davet edildikleri hlde mcbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda srekli işi statsnde işe yerleşenlerin ncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

- Gereğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

- Kamu Kurumlarının Daimi veya Geici işgc taleplerinde Adrese Dayalı Nfus Kayıt sistemindeki adresleri dikkate alınır.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Garson (Servis Elemanı)

Öğrenim Bilgileri

Genel Birim AdıGenel Bölüm AdıÖğrenim Seviyesi
Lise ve Dengi Okul Yiyecek-İçecek Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul Servis Hizmetleri Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul Servis Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Sınav Bilgileri

Sınav KategorisiSınav AdıSınav Puan TürüEn Az Puan LimitiSınav Giriş Tarihi
Kamu Personel SınavlarıKPSSKPSSP9460

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : KEMALPAŞA MAH ESKİ LİSE YANI
AYVALIK
BALIKESİR / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :AYVALIK, BALIKESİR MERKEZ, BALYA, BANDIRMA, BİGADİÇ, BURHANİYE, DURSUNBEY, EDREMİT/BALIKESİR, ERDEK, GÖNEN/BALIKESİR, HAVRAN, İVRİNDİ, KEPSUT, MANYAS, SAVAŞTEPE, SINDIRGI, SUSURLUK, MARMARA, GÖMEÇ, ALTIEYLÜL, KARESİ

İrtibat Bilgileri

Adı Soyadı
Ünvanı
Telefon No0(266) 312 30 04
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Geçici / Deneme Süreli


Bu ilan 3,202 defa okundu.
YORUMLAR
Bu ilana henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz ekleyin.
ANKET
2018/2 KPSS'de yer alan kadro sayısından memnun musunuz?