Tokat Turhal SYDV Personel Alım İlanı

02/10/2017 17:03:00
Yazdır
Turhal Sydv Büro Görevlisi Alımı Son Başvuru : 16.10.2017
İl TOKAT İlçe TURHAL Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama - Bilgisayar ve Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak.
- 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Sosyoloji, Psikoloji, Sosyal Hizmetler, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Maliye, Kamu Yönetimi, İktisat, İşletme, Uluslararası İlişkiler ve Muhasebe Bölümlerinden mezun olmak.
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- B-)Turhal İlçesi SYD Vakfına Büro Görevlisi alımında aranacak şartlar: 1-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 2-Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 3-18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, 4-Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, 5-Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 6-Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak. 7- ÖSYM tarafından yapılan geçerli 2016 veya 2017 Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. 8- 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Sosyoloji, Psikoloji, Sosyal Hizmetler, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Maliye, Kamu Yönetimi, İktisat, İşletme, Uluslararası İlişkiler ve Muhasebe Bölümlerinden mezun olmak. 9-Bilgisayar ve Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak. 10-Yabancı dil biliyor olmak.(Müracaat ön koşulu olmayıp tercih sebebidir) 11- Turhal İlçe sınırları içinde ilan tarihinden önce en az 6 aydır ikamet ettiğini gösterir belge.(01.04.2017 tarihi ve öncesi) 12-Her aday Yalnızca bir pozisyon için başvurabilir. 13-Vakfımız Mülakat Komisyonu sözlü ve uygulamalı sınav sonucunda personel alıp almamakta serbesttir. Mülakat neticesinde başarılı olan adaylar arasından yapılacak Noter Kurası sonucunda Mütevelli Heyeti kararı ile SYD Vakıflarında işe başlatılır. İsteneilen evraklar ve tüm duyurular www.turhal.gov.tr sitesinden yayınlanacaktır.
Turhal Sydv Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı Son Başvuru : 16.10.2017
İl TOKAT İlçe TURHAL Alınacak Sayı 2
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama - Bilgisayar ve Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak.
- 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Sosyoloji, Psikoloji, Sosyal Hizmetler, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Maliye, Kamu Yönetimi, İktisat, İşletme, Uluslararası İlişkiler ve Muhasebe Bölümlerinden mezun olmak.
- En az B Sınıfı Ehliyet.
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- A-)Turhal İlçesi SYD Vakfına Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımında aranacak şartlar: 1-Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, 2-Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 3-18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, 4-Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, 5-Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 6-Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak. 7- ÖSYM tarafından yapılan geçerli 2016 veya 2017 Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. 8- 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Sosyoloji, Psikoloji, Sosyal Hizmetler, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Maliye, Kamu Yönetimi, İktisat, İşletme, Uluslararası İlişkiler ve Muhasebe Bölümlerinden mezun olmak. 9-Bilgisayar ve Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak. 10-En az B sınıfı Ehliyete sahip olmak. 11-Yabancı dil biliyor olmak. (Müracaat ön koşulu olmayıp tercih sebebidir) 12-Turhal İlçe sınırları içinde ilan tarihinden önce en az 6 aydır ikamet ediyor olmak.(01.04.2017 tarihi ve öncesi) 13-Her aday Yalnızca bir pozisyon için başvurabilir. 14-Vakfımız Mülakat Komisyonu sözlü ve uygulamalı sınav sonucunda personel alıp almamakta serbesttir. Mülakat neticesinde başarılı olan adaylar arasından yapılacak Noter Kurası sonucunda Mütevelli Heyeti kararı ile SYD Vakıflarında işe başlatılır. Tüm duyurular >www.turhal.gov.tr
Bu ilan 8,183 defa okundu.
YORUMLAR
Bu ilana henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz ekleyin.
ANKET
Milli piyango bileti hakkında ne düşünüyorsunuz?