Ankara Milli Eğitim Müd. Eski hükümlü İşçi Alım İlanı

19/07/2017 17:12:00
Yazdır

OSTİM HİZMET MERKEZİ

MEB.ANKARA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Son Başvuru Tarihi : 28 Temmuz 2017
Yayınlanma Tarihi : 19 Temmuz 2017

Genel Şartlar ve Notlar

İş Tanımı ve Genel Şartlar: BAŞVURU YAPACAK OLAN ADAYLARIN DİKKATİNE....!*Talep şartlarına durumu uyan adaylar, İlanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gn ierisinde; herhangi bir İŞKUR İl/Hizmet Merkezine şahsen başvurabilecekleri gibi internet (www.iskur.gov.tr.) zerinden de başvuru yapabileceklerdir. Çalışma Yeri: MAMAK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ / ANKARA.

İstenilen Belgeler: 1- Öğrenim belgesi, 2-Aslı ibraz edilmek kaydı zere nfus kayıt rneği veya nfus czdanı fotokopisi, 3-T.C Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, (Cumhuriyet Savcılığından veya e-devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr. adresinden alınacak, adli sicil kaydı bulunanların adli sicil kaydı ile ilgili mahkeme kararı istenecektir.), 4-Askerlik durum belgesi (Terhis veya muaf olduğunu belirtir ), 5-Eski Hkml Belgesi (Cumhuriyet Savcılığından), 6-KPSS sınavına girmiş olmak, 7-Szl sınavı kazanan adaylardan tam teşekkll Devlet Hastanesinden Sağlık Kurulu Raporu istenecektir.

İŞKUR da bildirilen nihai listede yer alacak adaylar, szl sınava katılmak iin yukarıda belirtilen belgelerin en ge 21.08.2017 tarihine kadar Ankara İl Milli Eğitim Mdrlğ İnsan Kaynakları 7 Daimi İşiler Birimi (MEB Beşevler Kamps İ Blok no:2 Yenimahalle/ANKARA) adresine gelerek teslim edeceklerdir. Belgelerini teslim etmeyen adaylar szl sınava alınmayacaktır. İŞKUR da bildirilen nihai listede yer alacak adayların adreslerine evrak teslimi ve szl sınav tarihini bildirir tebligat gnderilecektir.Szl sınavı 25.08.2017 tarihinde saat 10.00 da Ankara İl Milli Eğitim Mdrlğ İnsan Kaynakları 7 Daimi İşiler Birimi (MEB Beşevler Kamps İ Blok no:2 Yenimahalle/ANKARA) adresinde yapılacaktır. Son mracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş gn başvurular kabul edilecektir. Mracaat tarihleri akışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgc talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe mracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının srekli (daimi), geici işgc taleplerine yapılan başvurularda kişilerin adrese dayalı nfus kayıt sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Ancak başvuru sresi ierisinde il dışından ikamet değişikliği yapanların talebe mracaatı kabul edilmeyecektir. İl iinde ikamet değişikliği yapanların ise; başvuru esnasında Nfus Mdrlğnden getirecekleri "adres bilgileri raporu" ile başvurmaları halinde mracaatları kabul edilecektir. Gereğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. İşe başlatılan işilerin deneme sresi 1 aydır.Taleplerde 2016 kamu personeli seme sınavı (KPSSP94) sonuları geerlidir. Merkezi sınav kapsamında mracaat eden adaylar ierisinden en yksek puan alandan başlamak zere talep sayısının katı olacak şekilde dzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (nceliklilerden) mracaat eden adaylar ierisinden ncelik belge tarihlerine gre talep sayısının katını gemeyecek şekilde (maden kanunu kapsamında ncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını aıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları srekli veya geici işgc talebine işverence davet edildikleri hlde mcbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda srekli işi statsnde işe yerleşenlerin ncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrbe, ncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını, yazılı veya szl sınavdan nce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Temizlik Görevlisi

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Sınav Bilgileri

Sınav KategorisiSınav AdıSınav Puan TürüEn Az Puan LimitiSınav Giriş Tarihi
Kamu Personel SınavlarıKPSSKPSSP941

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : MAMAK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

İrtibat Bilgileri

Adı Soyadı
Ünvanı
Telefon No03122126640
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 2
Çalışma Şekli Daimi / Deneme Süreli


Bu ilan 5,639 defa okundu.
YORUMLAR
Bu ilana henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz ekleyin.
ANKET
2018/2 KPSS'de yer alan kadro sayısından memnun musunuz?