Memurlar.Net - İlan
     Memurlar.Net İlan Forum | Kurs | Okul | Becayiş | Soru/Cevap | Karar | Anket | Video | Üye
Ana sayfa Bugüne ait ilanlar
Adana'da 6 polise ihraç kararı
Türkiye'nin ilk elektrikli Trambus'u üretildi
YHT sefer saatleri yeniden düzenlendi
TEM'de 15 kilometrelik bayram kuyruğu
Anket
Cemaate yakın polislere yapılan operasyonu nasıl değerlendiri yorsunuz?Memurlar.Net

Bu ilan SYDV İlanları kategorisine eklenmiştir.

  T.C.Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı-Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü-Trabzon İli Çaykara İlçesi... Son Başvuru : 31.10.2012
İl TRABZON İlçe ÇAYKARA Alınacak Sayı 2
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama - 1-PERSONEL ALIMINDA ARANACAK ŞARTLAR 1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. 2. Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak. 3. 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak. 4. Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak. 5. Kamu haklarından mahrum bulunmamak.657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. Maddesinde sayılan genel ve özel şartlara sahip olmak. 6. Türk Ceza Kanununun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı 1 yıl ya da daha fazla süre ile hapis cezasına, ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak. 7. 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak. 8. İşe alım sürecinde geçerli olan 2011 ve 2012 Yılları Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS P3 türünde en az 60 puan almış olmak. 9. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. 10.İş tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımak. 11.Adli sicil kaydı bulunmamak. lll- BAŞVURU AŞAMASINDA İSTENİLECEK BELGELER 1. Üzerinde TC Kimlik Numarası yazılı bulunan nüfus cüzdanının önlü-arkalı fotokopisi. 2. KPSS P3 Sonuç Belgesi.(2011 veya 2012 yılına ait.) 3. Diploma. 4. Bilgisayar yeterlilik durumunu gösterir belge (varsa) 5. Erkek adaylar için askerlikle ilgisi olmadığına dair belge. 6. 2 adet fotoğraf. 7. Belgelerin aslı getirilip Vakıf Görevlilerince fotokopileri alınacaktır. 8. Sağlık raporu ve adli sicil kaydı sadece yerleştirilmesi yapılacak adaylar için istenecektir. 9. Adli Sicil Kaydı belgesi. 10.İşe yerleştirilmesi halinde Çaykara İlçesinde ikamet edeceğine dair taahhütname.

Bu ilan 15,947 defa okundu.

Turkcell aboneleri ISBUL yazıp 2222’ye göndererek KPSS iş ilanlarını cep telefonlarına alabilirler. İptal için “IPTAL ISBUL” yazıp 2222’ye göndererek de servisten ayrılabilirsiniz.
Servis haftalık 1 TL olarak ücretlendirilir. Fiyatlara % 18 KDV ve % 25 ÖİV dahildir. Paket üyeliği aylıktır.
Avea Kamu Haber Paketi KPSS yazıp 9090’a göndererek KPSS iş ilanlarını cep telefonlarına alabilirler. İptal için “IPTAL KPSS” yazıp 9090’a göndererek de servisten ayrılabilirsiniz.
Servis haftalık 99 Krş'tur olarak ücretlendirilir. Fiyatlara % 18 KDV ve % 25 ÖİV dahildir. Paket üyeliği aylıktır.
Yorumlar   Yorum yaz
İletişim | Reklam | Sitene ekle

2012 © Memurlar.Net.