Memurlar.Net - İlan
     Memurlar.Net İlan Forum | Kurs | Okul | Becayiş | Soru/Cevap | Karar | Anket | Video | Üye
Ana sayfa Bugüne ait ilanlar
49 polis hakkında verilen karar okunuyor
1.7 milyon taşerona yıllık izin
Gazze'de ölü sayısı 1158'e yükseldi
Tatilcilerin dönüş yolculuğu erken başladı

Memurlar.Net

Bu ilan Root kategorisine eklenmiştir.

Önlisans mezunu emniyet personeli için Politam programı duyurusu
Atatürk Üniversitesi ile Polis Akademisi arasında yapılan protokole göre önlisans diplomasına sahip, halen emniyet hizmetleri sınıfında çalışan ve alanlarıyla ilgili lisans düzeyinde eğitim almak isteyen emniyet teşkilatı mensuplarına yönelik olarak POLİTAM programı açılmıştır. Programın yıllık ücreti 1200 TL olup, programa kayıt yaptıracak olan öğrenciler 12 ay boyunca 100’er TL ödeyeceklerdir.
13 Haziran 2011 19:27

Güvenlik Bilimleri Lisans Tamamlama (POLİTAM) Programına ön kayıt yaptırmak isteyen öğrenci adaylarının 2011-2012 eğitim-öğretim yılı ön kayıt işlemleri bu kılavuzda belirtilen esaslara göre yapılacaktır

Programın Açılması

Güvenlik Bilimleri Lisans Tamamlama Programı (POLİTAM); Üniversitemiz ile Polis Akademisi Başkanlığı arasında 25.02.2011 tarihinde imzalanan “Atatürk Üniversitesi Rektörlüğü ile Polis Akademisi Başkanlığı Arasında Düzenlenen Güvenlik Eğitim-Öğretimi ve İşbirliği Protokolü” ne dayanılarak; önlisans diplomasına sahip, halen emniyet hizmetleri sınıfında çalışan ve alanlarıyla ilgili lisans düzeyinde eğitim almak isteyen emniyet teşkilatı mensuplarına yönelik olarak açılmış bir programdır.

Programın Amacı

Güvenlik Bilimleri Lisans Tamamlama Programı (POLİTAM)’nın amacı; Emniyet hizmetleri sınıfında çalışanlara, yaşam boyu öğrenim ilkeleri çerçevesinde mesleki gelişimi destekleyen bir öğrenme süreci imkânı verip, zamandan ve mekândan bağımsız bir şekilde, sahip oldukları yaşam standartlarından ve çalışma şartlarından ödün vermeden bir öğrenme sürecine dâhil olmalarını sağlamaktır

Öğrenci Alımı

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı nezdinde sürdürülen çalışmalar sonucunda uygun görülmesi halinde programa 2011-2012 eğitim öğretim yılı güz yarıyılında öğrenci alınarak eğitim-öğretim faaliyetlerine başlanılması planlanmaktadır.

Programın Yürütülmesi

Güvenlik Bilimleri Lisans Tamamlama Programı (POLİTAM), Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesine bağlı olarak, Polis Akademisi Güvenlik Bilimleri Fakültesi ile Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi işbirliğinde bu Protokolde belirlenen usul ve esaslar çerçevesinde yürütülecektir

Genel Bilgiler

Program, çoklu öğretim uygulamalarını içeren bilgi teknolojilerine dayalı “açık öğretim” yöntemiyle, iki yıllık kredili bir lisans tamamlama programı olarak yarıyıl esasına göre yürütülecektir.

Program süresince yürütülecek eğitim-öğretim faaliyetlerine bağlı olarak gerçekleştirilecek olan ders kayıt işlemleri, sınavlar, sınavların değerlendirilmesi, öğrenci başarı durumu ve mezuniyet ile ilgili esaslar konu ile ilgili olarak Atatürk Üniversitesinin konu ile ilgili mevzuat hükümlerine göre yürütülecektir

DERSLER

Program Ücreti

Programın yıllık ücreti 1200 TL olup, programa kayıt yaptıracak olan öğrenciler 12 ay boyunca 100’er TL ödeyeceklerdir.

ÖN KAYIT BAŞVURUSU

Güvenlik Bilimleri Lisans Tamamlama Programı (POLİTAM) için ön kayıtlar başlamıştır. Bu programa; önlisans diplomasına sahip ve emniyet hizmetleri sınıfında görev yapanlar kayıt yaptırabileceklerdir.

Güvenlik Bilimleri Lisans Tamamlama (POLİTAM) Programına Ön Kayıt Yaptırmak İçin Tıklayınız.

KILAVUZ

Güvenlik Bilimleri Lisans Tamamlama (POLİTAM) Programı Önkayıt İşlemleri Yardım Kılavuzu İçin TıklayınıZ

Bu ilan 173,165 defa okundu.

Turkcell aboneleri ISBUL yazıp 2222’ye göndererek KPSS iş ilanlarını cep telefonlarına alabilirler. İptal için “IPTAL ISBUL” yazıp 2222’ye göndererek de servisten ayrılabilirsiniz.
Servis haftalık 1 TL olarak ücretlendirilir. Fiyatlara % 18 KDV ve % 25 ÖİV dahildir. Paket üyeliği aylıktır.
Avea Kamu Haber Paketi KPSS yazıp 9090’a göndererek KPSS iş ilanlarını cep telefonlarına alabilirler. İptal için “IPTAL KPSS” yazıp 9090’a göndererek de servisten ayrılabilirsiniz.
Servis haftalık 99 Krş'tur olarak ücretlendirilir. Fiyatlara % 18 KDV ve % 25 ÖİV dahildir. Paket üyeliği aylıktır.
Yorumlar   Yorum yaz
İletişim | Reklam | Sitene ekle

2012 © Memurlar.Net.